ВР проголосувала за розпуск Запорізької обласної ради

Верховна Рада проголосувала за передачу повноважень Запорізької обласної ради Запорізькій ОВА. «За» відповідне рішення проголосували 236 народних депутатів.

Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук на своїй сторінці у соцмережах.

Він також оприлюднив фото з результатами голосування: 

«Моя колега пʼять разів збирала сесію. Пʼять разів. На жаль, кворуму жодного разу не було. В Запорізькій облраді 7 фракцій і 84 депутати. Зокрема, й ті політичні сили, які представлені в Парламенті. Більше 22-х депутатів не збиралося. Фронтова область, понад 70% якої тимчасово окуповано, тривають бої, безліч питань потребують вирішення. Не збиратися на сесії – неприпустимо. Якщо депутати не хочуть або не можуть виконувати свої повноваження і працювати у фронтовому регіоні – рішення про передачу повноважень цілком обґрунтоване. Це прецедент, обумовлений діями депутатського корпусу», — написав він. 

Він додав, що після прийняття такого рішення в інших радах депутати розумітимуть, якщо не будуть зібратися на сесії — їхні повноваження передадуть ОВА. 

Лукашук побажав очільниці Запорізької облради Олені Жук наснаги та успіхів.

Нагадаємо, 24 грудня 2020 року близько опівночі після числених спроб обрати очільника депутати шляхом таємного голосування обрали головою Запорізької обласної ради Олену Жук. Вона стала першою жінкою, яка очолила депутатський корпус. 

За час повномасштабного вторгнення депутати Запорізької облради так і не змогли зібратися на сесію. 

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3750940/vr-progolosuvala-za-rozpusk-zaporizkoi-oblasnoi-radi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top