«Врятуйте пам’ятку архітектури»: запоріжці розмістили петицію зі зверненням до влади

На сайті електронних петицій запоріжці активно збирають підписи за збереження та ремонт пам’ятки архітектури міста.

Мова йде про будівлю на проспекті Соборному, 175. Будинок знаходиться під охороною ОДА з 2013 року, адже вважається пам’яткою архітектури.

Житловий будинок у поганому стані, у будівлі руйнуються стіни та осипаються фрагменти. І це не лише естетична проблема, адже все це може впасти на жителів будинку чи просто людей, які проходять повз.

«Руйнується пам’ятник архітектури! Унікальна, красива будівля, одна з визначних пам’яток міста, прямо зараз руйнується. Йде просадка фундаменту, по стінах повзуть тріщини, обсипається ліпнина з фасаду. Це не тільки завдає шкоди іміджу та зовнішньому вигляду міста, а й несе загрозу життю і здоров’ю мешканців, і просто перехожих.Якщо будівля має честь бути пам’яткою архітектури, то міська влада повинна піклуватися не тільки про зовнішній вигляд, але так само і про належний технічний стан пам’ятника!» – написав автор петиції.

Наразі запоріжці зібрали 600 підписів, проте до кінця терміну збору – ще 18 днів. Петицію можна підписати за посиланням.

Сообщение «Врятуйте пам’ятку архітектури»: запоріжці розмістили петицію зі зверненням до влади появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/obshhestvo/vrjatujte-pam-jatku-arhitekturi-zaporizhci-rozmistili-peticiju-zi-zvernennjam-do-vladi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top