«Врятуємо Дніпро разом»: екологічна ініціатива, яку підтримав комбінат «Запоріжсталь», в нашому місті проводиться вже восьмий рік поспіль

На виготовлення фільтрів командам дали 20 хвилин. Дітям необхідно було проявити фантазію та згадати шкільні знання.

Ще одним етапом екоакції було створення гнізд для нересту риби.

Для виготовлення нерестового гнізда необхідно металеве кільце, сітка, мотузка та 10 хвилин часу. Близько 1200 гнізд встановлять у Дніпровському водосховищі вже наприкінці квітня у межах акції «Врятуймо Дніпро разом». Такі снасті допоможуть підтримувати популяцію риб.

Окрім цього, під час екоакції, діти взяли участь в конкурсі малюнків та змагались в настільній грі. Командам, які набрали найбільшу кількість балів, подарували сертифікати на екскурсію до рибного господарства та спеціальні жетони, які можна було обміняти на подарунки. Відзначили також і найактивнішого учасника та вручили йому цінний подарунок.

Ініціаторами заходу стало громадське об’єднання «Зелений центр Метінвест Запоріжжя». Проходила акція у рамках екологічної ініціативи «Врятуємо Дніпро разом».

Источник: https://tv5.zp.ua/news/vryatuyemo-dnipro-razom-ekologichna-initsiativa-yaku-pidtrimav-kombinat-zaporizhstal-v-nashomu-misti-provoditsya-vzhe-vosmij-rik-pospil/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top