Той, хто винайшов габардин
Історія бренду почалася ще в позаминулому столітті, у 1856 році. Кравець Томас Барбері відкрив магазин і заснував компанію з випуску верхнього одягу. Бізнес став популярним вже на початку 70-х років XIX століття. А після того, як в 1879 році Томас винайшов габардин – тканину, яка не пропускає воду, але пропускає повітря, його бізнес почав приносити ще більше грошей. Мало хто знає, але саме з габардину Burberry пошили одяг і спорядження для експедиції Рауля Амундсена, який підкорив Південний полюс.
У ХХ столітті торгова марка постійно розширювала асортимент – її популярність росла.
Одрі Хепберн у фільмі «Сніданок біля Тіффані» була одягнена в тренч цього бренду, а Меріл Стріп з’явилась у схожому у стрічці «Крамер проти Крамера».У 1980 одяг Burberry почали носити принцеса Діана та принц Чарльз.Згодом компанія розширила виробництво: крім верхнього одягу в асортименті з’явились повсякденні моделі з деніму, аксесуари, іграшки, окуляри тощо.
У 1981 році бренд випустив перший чоловічий аромат, а згодом і інші парфуми. У 2010 світ побачила декоративна косметика торгової марки. Оскільки Burberry завжди випускав одяг класу люкс, було б дивно, якби вони змінили своїм принципам під час запуску косметичної лінії. Вся продукція, як парфумерія, так і косметика для макіяжу, відповідають найвищим стандартам: сировина проходить ретельний відбір, а в виробництві використовуються новітні технології.
Класичний аромат для успішних жінок
Окремої згадки заслуговують аромати – вони уособлюють елегантність і благородство, і неодноразово отримували престижні нагороди. Кожна композиція має дизайнерський флакон, оформлений у традиційному для Burberry стриманому аристократичному стилі з використанням знаменитої клітини.
Класикою вважається композиція Burberry Weekend. Попри те, що її випустили у 1997 році, дизайн упаковки дизайн відповідає нинішній моді. Круглий невисокий флакон, виконаний з матового скла. На сірому ковпачку є відбиток логотипу компанії.
Аромат належить до класу квіткових. У верхній ноті панують резеда, шавлія та мандарин. Середні акорди складаються з ірису, нектарину, коріння фіалки, квіток персика та шипшини, блакитного гіацинту і червоного цикламену. У базових нотах, які розкриваються трохи пізніше, є сандал, мускус і білий кедр.
Цей запах викликає асоціації з лугом біля річки, різнотрав’ям і пасікою. Це вишуканий, і одночасно простий і зрозумілий, аромат. Підходить для жінок будь-якого віку та доречний у будь-якій ситуації.
В інтернет-магазині MAKEUP за цим посиланням https://makeup.com.ua/brand/23411/ можна купити парфумерію Burberry з доставкою в усі міста України.
Цікаві факти про BurberryКомпанія неодноразово робила спорядження для екстремальних експедицій. В 1912 році полярний дослідник Роберт Скотт замовив у бренду габардинові намети для експедиції. В 1914-му теж Ернест Шеклтон зібрався підкоряти Антарктику в екіпіровці торгової марки.Слово «тренч» з’явилось в роки першої світової війни та походить від англійського слова trench, що означає окопу чи траншея. Ним називали одну з моделей пальт бренду.Знаменитий візерунок – клітину винайшли в 1924 році. Для його створення використовують чотири кольори: чорний, білий, пісочний і червоний. Томаса Берберрі надихнув традиційний орнамент англійських ковдр. При цьому, це не один, а вісім запатентованих візерунків. І якщо одні досить очевидно відрізняються кольором, то різниця між іншими – в розмірі клітини та кольорі лицаря на логотипі.Знаменитий принт завдав великої репутаційної шкоди бренду. По-перше, це один з найбільш підроблюваних запатентованих візерунків у світі. По-друге, британські футбольні фанати з околиць почали носити одяг з цією кліткою, напивалися та влаштовували бійки. У багатьох пабах Англії на дверях висіли таблички: «Вхід в джинсах, кросівках і Burberry заборонений».Источник: https://tv5.zp.ua/news/vse-pro-burberry-istorija-viniknennja-ta-rozvitku-brendu-hto-kupuie-parfumi-torgovoi-marki-ta-chomu-v-anglijski-pabi-ne-puskali-ljudej-jaki-nosjat-znamenitij-vizerunok/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=vse-pro-burberry-istorija-viniknennja-ta-rozvitku-brendu-hto-kupuie-parfumi-torgovoi-marki-ta-chomu-v-anglijski-pabi-ne-puskali-ljudej-jaki-nosjat-znamenitij-vizerunok
Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook