Все життя пригнічували: дівчина, тіло якої знайшли біля храму залишила дивні пости в соціальних мережах

Раніше ми повідомляли, що сьогодні біля Запорізького римо-католицького храму знайшли обгоріле тіло дівчини. За попередньою інформацією поліції – це було самогубство.

В запорізькому пабліку «Это Запорожье» опублікували пост загиблої, який вірогідно вона зробила напередодні смерті. Останній раз дівчина заходила в мережу близько третьої години ночі. А її тіло знайшли вже о четвертій ранку.

Зі вчорашнього вечора на сторінці загиблої почали з’являтися публікації з вогнем або актами підпалу когось/чогось. Взагалі акаунт наповнений постами про цілісність особистості, за відсутності якої (за її словами) людина не повинна жити.

Про себе загибла пише, що її надихає Бог, а на сторінці можна знайти цитати з «Одкровення Іона Богослова».

«Все життя пригнічували, принижували, ображали. Навкруги один лише абьюз, неглект, гостинг, віктімблеймінг, знецінення та токсичність. І травми!» – написала дівчина в останньому пості.

Наразі в поліції встановлюються причини загибелі дівчини, деталі з’являться на нашому сайті пізніше.

Сообщение Все життя пригнічували: дівчина, тіло якої знайшли біля храму залишила дивні пости в соціальних мережах появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/vse-zhittja-prignichuvali-divchina-tilo-jakoi-znajshli-bilja-hramu-zalishila-divni-posti-v-socialnih-merezhah.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top