Всесвітньовідомий лоукостер не відновлює авіасполучення з Україною

Як повідомляє Авіаньюз, лоукостер офіційно скасував усі рейси по українському напрямку через рішення нашого уряду. Раніше в Україні заявляли про те, що усе авіасполучення почнуть відновлювати не раніше 15 червня, а до цього часу компанії працювати не зможуть.

Тим, хто все ж таки придбав квитки у Wizz Air на цей період часу запропонували кілька способів повернення коштів. Перший – це так званий кредит на Wizz-рахунок. Він компенсуватиме 120% коштів квитків та повертатиметься на рахунок абонента, і в майбутньому ці кошти можна буде знову використати на придбання квитків. Другий спосіб – це повернення коштів пасажиру. Але у компанії одразу попередили, що така процедура займе більше часу.

Нагадаємо, в Україні зараз ввели адаптивний карантин, який дозволяє деяким регіонам нашої країни вводити послаблення протиепідемічних норм. Роботу транспорту та усієї інфраструктурної сфери будуть відновлювати у країні також поступово. Першим планують відновити наземне транспортне сполучення – автобусні та залізничні транспортні перевезення; з 15 червня почнуть відновлювати і авіа. Але цей процес буде залежати не лише від України, а й від країн-партнерів.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/vsesvitnovidomij-loukoster-ne-vidnovljuie-aviaspoluchennja-z-ukrainoju/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=vsesvitnovidomij-loukoster-ne-vidnovljuie-aviaspoluchennja-z-ukrainoju

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top