Вслід за Запоріжжям посилили карантин і у Мелітополі: що зміниться

З 7 квітня молодші класи шкіл Мелітополя перейдуть на дистанційку, маршрутки працюватимуть ще тиждень, пише Індустріалка.

Чиновники прийняли рішення перевести на дистанційне навчання учнів 1-4 класів відзавтра. Старші школярі не поверталися за парти після весняних канікул і приступили до навчання з дому ще минулого тижня.

Що стосується транспорту, то скористатися ним всі городяни зможуть тільки до кінця поточного тижня – з 12 квітня маршрутки працюватимуть в режимі спецрейсів. Як це працюватиме – розповіла перша заступниця міського голови: “Мы будет доставлять на работу медиков. Кроме того, на комиссии ТЭБ и ЧС мы будем рекомендовать нашим предприятиям и бизнесу организовывать доставку сотрудников за счет специальных рейсов. Консультации где найти перевозчиков, которые могут оказать такие услуги, как с ними заключить договор, окажет наш отдел транспорта. Единственное, нужно согласовать маршрут передвижения транспорта из точки «А» в точку «Б» с полицией. Мы посчитали, что такой вариант выгоднее, чем работа транспорта по пропускам”.

Що стосується роботи ринків і магазинів, закладів громадського харчування в умовах посилення карантинних заходів, то рішення з цього приводу буде прийнято сьогодні.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/vslid-za-zaporizhzhjam-posiliti-karantin-mozhut-u-melitopoli/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=vslid-za-zaporizhzhjam-posiliti-karantin-mozhut-u-melitopoli

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top