Вступ до коледжу 2024: як проходитиме творчий конкурс

В Україні для вступу до коледжу абітурієнти мають пройти творчий конкурс. Вступні випробування передбачають перевірку й оцінювання творчих або фізичних здібностей. Про це повідомляє «Акцент» з посиланням на Osvita.ua.

Оцінювання результатів творчого конкурсу

У 2024 році творчі конкурси проводяться в один тур.

За результатами творчого конкурсу виставляється позитивна оцінка за шкалою 100-200 (в одиницях виміру по 1 балу) або визначається негативна оцінка здобувача («незадовільно»).

Спеціальності, на які потрібно проходити творчий конкурс

Вступне випробування у формі творчого конкурсу проходять вступники з базовою загальною середньою освітою та з повною загальною (профільною) середньою освітою при вступі на такі спеціальності:

Фізична культура і спорт;Середня освіта (фізична культура, образотворче мистецтво, музичне мистецтво);Аудіовізуальне мистецтво та виробництво;Дизайн (графічний дизайн, дизайн одягу (взуття), перукарське мистецтво та декоративна косметика, дизайн середовища, промисловий дизайн);Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація;Хореографія;Музичне мистецтво;Сценічне мистецтво;Архітектура та містобудування;Стоматологія.

Деталі можна знайти в Умовах прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти.

Підписуйтесь на Акцент в

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Источник: https://akzent.zp.ua/vstup-do-koledzhu-2024-yak-prohoditime-tvorchij-konkurs/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top