Вся Україна збирає гроші на життя дочці дніпропетровського рятувальника: необхідно 67,5 мільйонів

Термінова допомога потрібна донечці рятувальника з Дніпропетровської області — саперу групи піротехнічних робіт Олексію Шевчику. Родину сколихнула хвороба маленької донечки Аліси. Дівчинка бореться за можливість жити з першого місяця свого життя. Вона хворіє рідкісним захворюванням.

Дівчинка має діагноз:  “Спінальна м’язова атрофія”. З такою хворобою діти не доживають до 2-х років. Ще частіше помирають у віці 7-12 місяців. Через те, що зміни в організмі дитини починаються з народження то й лікувати необхідно якомога раніше.

Інформацію та посилання на сторінку дівчинки для збору коштів опублікували на офіційному сайті ДСНС України.

Ліки, які зареєстровані в Україні – це препарати Спінраза та Еврісді (Рісдіплам). Вартість оздоровлення ними дуже велика, адже йдеться про пожиттєве лікування. Сироп Еврісді (Рисдиплам) обійдеться від 4 мільйонів гривень на рік, одна ін’єкція Спінрази коштує близько 90 тисяч євро, а таких ін’єкцій необіхідно 6 у перший рік життя. Є також варіант лікування в США: препарат «Zolgensma»(Онасемноген), який дає шанс за допомогою лише однієї ін’єкції зупинити хворобу назавжди. Але вартість у нього неймовірно висока – 2,3 мільйони доларів.


Аліса може втратити можливість рухати ручками, ніжками, тримати голову, сидіти, стояти, ходити, ковтати, дихати. Мама малечі –  Галина, працює фельдшером швидкої медичної допомоги. Такі суми непідйомні для простої української родини. Колеги закликають всіх небайдужих надати допомогу сім’ї Шевчиків і врятувати Алісу.

Всі фото та матеріали взяті зі сторінки служби та офіційного акаунту для збору коштів на дитину в соцмережі.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Алиса Шевчик-СМА1тип(18.11.20) (@save.little.alice)

Читайте також:В Запоріжжі потрібна допомога дівчині, що бореться з онкологією

Сообщение Вся Україна збирає гроші на життя дочці дніпропетровського рятувальника: необхідно 67,5 мільйонів появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/vsja-ukraina-zbiraie-groshi-na-zhittja-dochci-dnipropetrovskogo-rjatuvalnika-neobhidno-67-5-miljoniv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top