В’ячеслав Богуслаєв таки покарав працівників компанії “Мотор Січ”

Акціонерне товариство “Мотор Січ” переходить на чотириденний робочий тиждень, за новим розкладом робітники заводу будуть працювати з вересня.» Наказ начебто вже підписаний і рішення є однозначним. Про це почали говорити у соціальних мережах.

Зокрема, запоріжець Денис Нечепоренко припускає, що в такий спосіб В’ячеслав Богуслаєв покарав співробітників свого заводу за результати голосування на виборах до Верховної Ради, що відбулися 21 липня.

Нагадаємо, на 77 ОВО, який багато років поспіль представляв Богуслаєв вперше проголосували проти нього. За результатами підрахунку голосів Богуслаєва випередив звичайний весільний фотограф Сергій Штепа, його підтримали 30 202 виборці, В’ячеслава Богуслаєва менше – 21 512 запоріжців. Кажуть, що це неабияк розізлило бізнесмена, бо ж він був впевнений у своєму беззаперечному авторитеті.

Журналісти спробували перевірити інформацію на підприємстві, але телефони там мовчать. Натомість, декілька співробітників заводу підтвердили факт наявності такої інформації.

Читайте також:»Чоловіка, який залишив свою жертву стікати кров’ю в Запоріжжі, знайшли

Источник: https://forpost.media/novosti/v-jacheslav-boguslaiev-taki-pokarav-pracivnikiv-kompanii-motor-sich.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top