Вже у поточному навчальному семестрі заклади освіти Запоріжжя можуть перейти на змішаний формат навчання

Сьогодні, 24 січня, під час зустрічі заступника міського голови Анатолія Васюка та директорки департаменту освіти і науки міськради Юлія Погребняк з представниками ЗМІ, було оголошено про можливий перехід до змішаного формату навчання для школярів обласного центру.

За словами Анатолія Васюка, основна увага зараз приділяється вирішенню питань безпеки та харчування школярів:

«Вже тоді запропонуємо, як тільки у нас будуть укладені договори на постачання продуктів для харчування. Педагоги та педколективи вже готові. Ми вже працювали над розкладом змішаного навчання, це відбулося на початку навчального року. За умови збільшення фонду приміщень ми зможемо впровадити цей формат».

Кожен навчальний заклад окремо буде вирішувати щодо доцільності переходу на змішану форму навчання.

«Ми провели засідання профільної депутатської комісії протягом 6 годин, на якому розглядали всі проблемні питання, пов’язані із впровадженням змішаного формату навчання. Ми також обговорили проблему харчування.

Ще раз підкреслюю, що вирішення питання щодо формату змішаного навчання — це передусім рішення педагогічної ради кожного навчального закладу. Це також стосується позиції батьківської громади та педагогічного колективу… Після затвердження рішення педагогічної ради це погоджується виконкомом, радою оборони і, за умови проходження всіх етапів, можливий перехід на змішаний режим навчання», — наголошує Юлія Погребняк.

Зазначено, що ще однією проблемою є дефіцит бюджету.

Зауважимо, станом на листопад 2023 року у Запорізькій області 36 освітніх закладів перейшли на змішану форму навчання.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/vzhe-u-potochnomu-navchalnomu-semestri-zaklady-osvity-zaporizhzhia-mozhut-pereyty-na-zmishanyy-format-navchannia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top