Вже вчетверте у цьому сезоні зустрілися найпринциповіші суперники Суперліги — чинний чемпіон країни “Мотор” та віце-чемпіон — “ЗТР”

Саме заключна зустріч і вирішувала долю матчів плей-офф. У випадку перемоги, “Мотор” робив серйозний крок до чемпіонства. Команди це прекрасно розуміли, тож на гру вийшли в повній бойовій готовності. ЗТР зі старту повів у рахунку, але буквально за кілька хвилини вже відставав на три м’ячі.

Віце-чемпіону було важко щось протиставити мотивованому “Мотору”. ЗТРівцям не вистачало на майданчику розігруючого Дениса Ісанчука, який пропустив гру через хворобу. Його місце зайняв Владислав Залевський.

У середині першого тайму Віталій Нат взяв тайм-аут, але на хід подій це не вплинуло. ЗТР програв перший тайм 12:17.

На другий тайм гравці “Мотора” виходили з упевненістю. Моральний дух суперника був надломлений. Команди обмінювалися голами, але дистанція у рахунку залишалася незмінною. До того ж чемпіони використовували кожну помилку “ЗТР”.

Другий тайм, як і заключна зустріч “Мотору” та “ЗТР” не стала сенсацією. Команда Миколи Степанця знову перемогла. Цього разу з рахунком 31:25.

25 та 26 травня запоріжців чекає гандбольне свято. Фінал Чотирьох Кубка України у палаці спорту “Юність”.