«Я йду захищати тебе, рідних і всю Україну»: у Біленькому відкрили Алею Героїв

Учора, 11 січня, у селі Біленьке Запорізького району відкрили Алею Героїв.  Її присвятили людям, хто народився, або проживав у Біленьківській громаді й загинув на фронті.

Нині, як пише Суспільне, встановили 21 призму із зображеннями та датами життя військовослужбовців, що загинули, захищаючи Україну.

На Алеї Героїв першим розмістили портрет Олександра Мельнікова. Його мати Віра розповідає, коли почалася повномасштабна війна, син вступив до лав ЗСУ, нічого не повідомивши про це рідним:

«Я ще йому казала: “Синок, це війна”. А він каже, якщо всі зараз втечуть, скільки тікають, виїжджають, хто буде захищати. Я йду захищати тебе, рідних і всю Україну”.

"Навіки в наших серцях": у Біленькому відкрили Алею Героїв

Олександр Мельніков служив стрільцем на Донецькому напрямку. Загинув першого квітня 2022 року, відбиваючи російську атаку.

«Він у бою намагався рятувати своїх побратимів, кого міг там рятував. Хоча їх дуже багато тоді загинуло, і він теж загинув. Тепер йому вічно буде 25”, — каже Віра Мельнікова.

"Навіки в наших серцях": у Біленькому відкрили Алею Героїв

Батько загиблого захисника України Дмитра Петренка Тимофій розповідає: разом з сином пішов служити в березні 2022 року. Бойовий шлях починали з Запорізького напрямку. Дмитро був медиком стрілецької роти. Загинув на Херсонщині 9 квітня 2023 року, виконуючи бойове завдання.

"Навіки в наших серцях": у Біленькому відкрили Алею Героїв

“Завжди хвилювався за своїх хлопців, неодноразово виносив їх з поля бою ще на Запорізькому напрямку і на Херсонщині. 19 квітня 23 року син разом із групою пішов на завдання на острів Круглий, щоб закріпитися. І там попали під артилерійський обстріл. У нього залишилося двоє доньок”, — каже Тимофій Петренко.

"Навіки в наших серцях": у Біленькому відкрили Алею Героїв

Портрет Олександра Остряниці також розмістили на Алеї Героїв. Його сестра Ганна Щербакова каже, Олександр останні роки працював за кордоном, але коли почалося повномасштабне вторгнення, не зміг залишитися осторонь, та повернувся. Загинув військовослужбовець шостого червня 2023 року на Запорізькому напрямку.

"Навіки в наших серцях": у Біленькому відкрили Алею Героїв

“Почався наступ під Новодарівкою, вони вибили, в окопи зайшли. А потім, там танки їх розстріляли. Казав завжди: “Ми переможемо, Аня, не переживай, все буде нормально, переможемо”, — зазначає Ганна Щербакова.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/ya-ydu-zakhyshchaty-tebe-ridnykh-i-vsiu-ukrainu-u-bilenkomu-vidkryly-aleiu-heroiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top