«Я мрію повернутися в рідний, вільний український Бердянськ!» – історія 19-річного рекрута. Відео

Олексій вирішив долучитися до Збройних сил України і прийшов у рекрутинговий центр Запоріжжя. Під час повномасштабного вторгнення хлопець виїхав з тимчасово окупованого Бердянська. Встиг побувати й за кордоном у Грузії, де працював на будівництві. Згодом приїхав до Запоріжжя, аби боронити рідну землю.

Мотивацією для 19-річного Олексія стало бажання повернутися до рідного, вільного українського Бердянська. А ще – захоплення артилерією, повідомляє ЗОВА.

– Мені дуже подобається артилерія, ну дуже. Я коли дивлюсь відео, то в мене адреналін підіймається сильно. Коли ти розумієш, що виганяєш загарбників зі своєї рідної країни – це дуже мотивує, – розповів Олексій.

Прикладом для Олексія став знайомий, який служить у ЗСУ. Військовослужбовець підтримав ідею хлопця поповнити ряди захисників Батьківщини, й Олексій, не вагаючись, звернувся до рекрутингового центру. Тут йому надали всю необхідну інформацію, відповіли на питання хлопця. За результатами тестів Олексій отримав направлення в бажану військову частину.

– Я не міг уявити, що буду захищати нашу Батьківщину, що буду трощити руських, що буду визволяти наші землі й згодом зможу повернутися до Бердянська!, – наголошує Олексій.

Під час спілкування з працівниками рекрутингового центру Олексію пропонували службу у різних  частинах та на цивільних посадах.

«У нас є багато цивільних посад, які потрібні Збройним силам України. Це бухгалтери, медики, діловоди, музиканти. Це не обов’язково бойові посади. Звертатися до нас можуть усі бажаючі віком від 18 до 60 років», – розповіла працівниця рекрутингового центру Тетяна.

З моменту відкриття у Запоріжжі рекрутингового центру у березні цього року туди за консультаціями звернулися 117 осіб. 37 кандидатів вже спілкуються з військовими частинами, в яких будуть нести службу. За статистикою, найбільше цікавляться службою у ЗСУ громадяни віком від 46 до 55 років, – розповідають у рекрутинговому центрі.

Источник: https://forpost.media/novosti/ya-mriiu-povernutysia-v-ridnyy-vilnyy-ukrainskyy-berdiansk-istoriia-19-richnoho-rekruta-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top