Як бази та санаторії на запорізьких курортах підготувалися до літнього сезону

У санаторії “Чайка”, який знаходиться у самому центрі Кирилівки, з нетерпінням чекають на відкриття. Щороку для оздоровлення та відпочинку сюди приїжджали сотні працівників Метінвесту. Втім, минулий оздоровчий сезон тут так і не розпочався. Масовий відпочинок довелось відкласти через пандемію. Але тутешні працівники часу не гаяли.

Ремонт зробили у всіх шести корпусах. Для гостей підготували оновлені номери класу економ, стандарт та люкс. Оцінити старання персоналу відпочивальники зможуть вже за кілька тижнів. З дотриманням правил карантину цей санаторій готовий прийняти одночасно до 160 відвідувачів.

Цьогорічний літній сезон Україна зустрічає у “зеленій” карантинній зоні. Тож, хоч і з невеликим запізненням, проте працівники запорізьких підприємств Метінвесту все ж потраплять на гарантований їм, та головне — безпечний відпочинок.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/jak-bazi-ta-sanatorii-na-zaporizkih-kurortah-pidgotuvalisja-litnogo-sezonu/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=jak-bazi-ta-sanatorii-na-zaporizkih-kurortah-pidgotuvalisja-litnogo-sezonu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top