Як чемпіон світу з шашок із Запоріжжя досягав успіху

На все потрібно фінансування. На щастя, підтримка для молодого дарування знайшлася ще 16 років тому, коли десятирічний Богдан вперше став чемпіоном світу.

“Я звернувся до керівництва комбінату «Запоріжсталь» з листом від федерації. Нас запросили на бесіду і запропонували стати членами їхньої спортивної родини. З тих пір комбінат «Запоріжсталь» нас підтримує на найважливіших змаганнях року, допомагають Богдану з поїздками”, – зазначив тренер, президент Запорізької міської федерації шашок Михайло Шустер.

Богдан Панченков вже встиг стати 12-ти разовим чемпіоном світу, 11-ти разовим чемпіоном Європи. А тепер у 25-тий раз визнаний чемпіоном України. На першості країни у Херсоні хлопець здобув дві золоті медалі – у класичній та швидкій грі в шашки, і «срібло» – у блискавичній, тобто, за три хвилини. Тепер мета – це останній для нього молодіжний чемпіонат світу.

На перший погляд це звичайна гра, яка не потребує великих зусиль. Гра, яку більшість людей навіть спортом не вважають. Але насправді за часом витраченим на тренування та вивчення усіх схем і тактик – шашки не поступаються навіть футболу. До того ж і тренувальна база повинна бути на рівні.

“Не можна просто грати. Зараз 21 століття і треба мати сучасні програми, такі як «ToSha», «Aurora». Паралельно бази партій, які готуються під суперників, сучасну техніку, наприклад, ноутбук. На старих комп’ютерах сучасні програми працювати не будуть”, – розповів міжнародний майстер спорту з гри в шашки Богдан Панченков.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/jak-zaporizkij-shahist-zdobuv-25-medalej-iz-prestizhnih-turniriv/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=jak-zaporizkij-shahist-zdobuv-25-medalej-iz-prestizhnih-turniriv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top