Як державні структури гальмують розвиток Хортиці

Керівництво області продовжує брати участь у розвитку туризму в Запоріжжі. Ключовим об’єктом, який потребує покращень, стала перлина Запорізького краю, острів Хортиця. Зокрема, у парковій зоні в районі “Козацького кола” хочуть розширити парковку, встановити лавочки, вбиральні, урни та облаштувати велодоріжку. Окрім інфраструктури розвинути тут хочуть ще й культурну складову. Для цього тут планують встановити сім тематичних скульптур, які, на думку представників Запорізької обласної ради, лише покращать та посилять автентичність.

Однак, якщо реалізувати ці плани реально, оновити всю інфраструктуру заповідника «Хортиця» поки що не вдасться. Держгеокадастр не видає Національному заповіднику у відповідності до Закону оформити ті земельні ділянки, які виділені заповіднику вже багато років тому. Перший заступник голови Запорізької облради Єгор Семенков переконаний, що така ситуація — неприпустима.

Під час виїзної  наради на острові Хортиця він зазначив, що Запорізька обласна рада готова виділяти кошти на розвиток заповідника, але чиновники Держгеокадастру гальмують надання дозвільної документації, необхідної для проведення робіт.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/yak-derzhavni-strukturi-galmuyut-rozvitok-hortitsi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top