Як дізнатися інформацію про стан розгляду справи по виплатам ВПО: інструкція

ЦНАПИ пропонують адміністративні послуги не тільки безпосередньо у приймальнях, але й онлайн, роблячи процеси більш доступними та зручними. На офіційному сайті можна не лише дізнатися потрібну інформацію, а й зареєструватися в електронну чергу, отримати офіційну відповідь на запитання або звернутися по допомогу не виходячи з дому.

Процедура звернення:

Введіть запит у Google та перейдіть на вебсайт ЦНАПу, дотримуючись інструкцій Центру даних.Зареєструйтеся в особистому кабінеті, вибравши опцію «Реєстрація на веб-порталі». Заповніть усі необхідні поля для створення облікового запису.Після реєстрації перейдіть у меню «Стати клієнтом», щоб дізнатися про доступні послуги.Якщо необхідно подати документи, слідуйте інструкціям на сайті. Усі підтвердження будуть надіслані вам через СМС.

Через особистий кабінет доступні наступні послуги:

Реєстрація транспортних засобів та зміна їх параметрів.Отримання маршрутних карт для транспорту у разі перевезень.Реєстрація населення у системах соціальної допомоги.Оновлення даних про проживання у об’єктах благоустрою.Різноманітні декларації та підтвердження стосовно житлових умов. Як зв’язатися:

Для отримання додаткової інформації та допомоги звертайтеся до Центру соціальної допомоги ЦНАП, розташованого за адресою фактичної реєстрації, або безпосередньо на сайт через платформу підтримки. За запитаннями можна звертатися за телефоном 0800231303 або надіслати запит через офіційний сайт. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/yak-diznatisya-informatsiyu-pro-stan-rozglyadu-spravi-po-viplatam-vpo-instruktsiya/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top