Як Дніпрогес зустрічає Новий рік

На Дніпрогесі розповіли про підсумки року, що минає, і плани на майбутнє

Дніпровська гідроелектростанція або Дніпрогес — візитна картка Запоріжжя. Але для запоріжців це не лише красива картинка та історична пам’ятка, але і частина їх життя. Перетинаючи Дніпро через греблю, мешканці Запоріжжя їдуть зранку на роботу, а ввечері повертаються з роботи, везуть дітей до дитсадка чи до школи, відвідують родичів та друзів. Яким же для флагмана української гідроенергетики став рік, що минає?

Дніпрогес

-Як для багатьох інших 2020 рік видався нелегким і для Дніпрогесу, — рассказал директор Днепровской гидроэлектростанции Виктор Кучер. — В умовах пандемії основним завданням стало збереження працездатності оперативного персоналу, який цілодобово забезпечує безперебійне функціонування гідроелектростанції, безаварійну роботу найскладнішого обладнання.

Дніпрогес

Відповідно до чинного законодавства України з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території Дніпровської ГЕС введені обмежувальні заходи. Постійно проводиться температурний скринінг всіх осіб, що проходять на територію філії. Працівники філії забезпечуються засобами індивідуального захисту та антисептичними препаратами. У приміщеннях станції посилено дезінфекційний режим: систематично проводиться вологе прибирання з використанням дезінфікуючих засобів, здійснюється обробка антисептичними засобами усіх приміщень.

Задля безпеки скасовано усі масові заходи, збори і наради керівниками структурних підрозділів проводяться в режимі скайп- та колл-конференцій.

Дніпрогес

Навесні після введення карантину було створено оперативний штаб щодо запобігання поширенню COVID-19, частина співробітників переведена на дистанційну форму роботи, запроваджені всі заходи для запобігання поширенню хвороби, а найголовніше те, що в цих нелегких економічних умовах жоден працівник Дніпрогесу не втратив свою роботу.

Незважаючи на пандемію, були продовжені роботи із реконструкції гідроагрегатів. 

Дніпрогес

-Реконструкцію гідроагрегатів №2,3 на Дніпрогес-1 проводить австро-німецька фірма «Andritz Hydro», яка є одним з провідних світових постачальників електромеханічного обладнання для електростанцій. Реконструкцію гідроагрегатів на ГЕС-2 здійснює АТ «Турбоатом». Завершення реконструкції агрегатів надасть можливість підвищити встановлені потужності на 17 МВт.

Дніпрогес

-Відомо, що у цьому році на Дніпрогесі були проведені унікальні роботи задля зміцнення конструкцій биків.

-Дійсно, в рамках реконструкції греблі у квітні поточного року було розпочато роботи із лікування бетону биків водозливної греблі №1 та №2, як надводної, так і підводної їх частин. Під час яких здійснювалось підводне бетонування та зварювання.

У світі ці роботи не є унікальними, однак Дніпрогес — перша станція Дніпровського каскаду, де втілено в життя такий проєкт. Проведені роботи дозволять посилити міцність конструкцій в зоні змінного рівня води.

Новий 2021 рік колектив Дніпрогкс зустрічає із серйозним завданням із реалізації плану реконструкції, із надією на безперебійну роботу обладнання, ну і звичайно на втілення всіх задумів, як професійних так і особистих! З прийдешнім Новим роком!

У цьому році завершено реконструкцію ГА №16 на ГЕС-2, наразі агрегат передано в промислову експлуатацію.

У реконструкцію передано ще 5 гідроагрегатів.(Подробиці і репортаж з машинного залу читайте тут).

Дніпрогес

Читайте також: Днепрогэс готовят к масштабной комплексной реконструкции.

Фото автора

Днепрогэс
Днепрогэс
Днепрогэс
Днепрогэс
Днепрогэс
Днепрогэс
Днепрогэс
Днепрогэс
Днепрогэс
Днепрогэс
Днепрогэс
Днепрогэс
Днепрогэс
Днепрогэс
Днепрогэс

Сообщение Як Дніпрогес зустрічає Новий рік появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/kak-dneproges-vstrechaet-novyiy-god

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top