Як фахівці перевіряють якість ремонту автошляхів Запорізької області

Як повідомляють у Службі автомобільних доріг Запорізької області, наразі під контролем працівників лабораторії — автомобільна дорога Т-08-20 Якимівка – Кирилівка. Спеціалісти контролюють всі етапи виконання робіт на ділянці протяжністю 41,6 км.

“Стан існуючої мережі автомобільних доріг залежить від використання оптимальних способів ремонту та утриманню транспортних споруд, в основу яких покладені нові матеріали і технології для ремонту та утриманню доріг. Щоб забезпечити належний стан дорожнього покриття, необхідно постійно контролювати якість матеріалів та дорожніх робіт”, – зазначають у Службі автодоріг.

Також фахівці розповіли, що такі дії допомагають контролювати якість дорожнього покриття ще в процесі виконання робіт. Саме це робить неможливим укладання неякісного асфальту та передчасного руйнування доріг Запорізького регіону.

Возможно, это изображение (дорога и текст)Возможно, это изображение (дорога и текст)Возможно, это изображение (на открытом воздухе и текст)Возможно, это изображение (на открытом воздухе и текст)Возможно, это изображение (дорога)Возможно, это изображение (дорога)

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/jak-fahivci-perevirjajut-jakist-remontu-avtoshljahiv-oblasti/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=jak-fahivci-perevirjajut-jakist-remontu-avtoshljahiv-oblasti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top