Як голосували запорізькі депутати за припинення роботи «Муніципальної варти» на сесії

Сьогодні, 29 вересня, відбулася друга частина 20-ї сесії Запорізької міської ради, під час якої депутати знову розглядали питання щодо припинення роботи КП «Муніципальна варта».

За результатами голосування рішення не прийнято: «за» — 16, «проти» — 7, «утрималось» — 2. Відповідно, Комунальне підприємство «Муніципальна варта» продовжує свою роботу.

Зауважимо, багато запоріжців обурилися, коли дізналися про створення мунварти, на яку з міського бюджету виділили 10,1 млн грн. Містяни декілька разів навіть створювали відповідну петицію щодо призупинення роботи цього КП, хоча б на час війни. Періодично виникали скандали. Зокрема, працівників муніципальної варти заставали за курінням у громадському місті, попри те, що вони самі за це виписували штрафи. Водночас запоріжці просто не розуміли для чого ця установа потрібна.

На сайті «Запорізьких журналістських розслідувань» зазначається, що Муніципальна варта уповноважена рішенням виконавчого комітету на здійснення перевірок і складання протоколів по ряду статей Кодексу — це порушення правил благоустрою.

Тому Муніципальна варта має право здійснювати перевірки за напрямками, без вилучення продукції, без застосування сили до людей та без засобів примусу. Вони на це не мають права без працівників органів Національної поліції. В деяких випадках вони разом це роблять – і інспекція з благоустрою, і представники Національної поліції.

Нагадаємо, петиція №8474 про онлайн-навчання під час повітряних тривог набрала необхідну кількість голосів. Депутати міськради проголосували «за» неї. Тепер освітяни мають узгодити, яким чином буде відбуватися навчальний процес далі.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/yak-holosuvaly-zaporizki-deputaty-za-prypynennia-roboty-munitsypalnoi-varty-na-sesii.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top