Як лінія фронту у Запорізькій області зламала плани ворожої армії

Тривалий час Запорізький напрямок тримає потужну оборону на лінії фронту, що простягнулася від Василівки до Великої Новосілки. Ворогу не вдається здійснити ані вдалих наступів, ані, тим паче, проривів. І саме через це усі плани путінської армії фактично розбилися.

На жодному з напрямків ворог не має успіху. У Донецькій області російська армія не може нічого, окрім як просто обстрілювати населенні пункти. Так само – і на Харківському напрямку, де ворожа армія просто загрузла і не може просунутись. А героїчна лінія оборони у Запорізькій області фактично зламала противнику усі плани. І він вже не зможе атакувати з бажаної інтенсивністю, – наголосив експерт

А разом з цим, надпотужна оборона на Запорізькому фронті, разом з нелюдською обороною Маріуполя, знищили усі шанси противника на наступ з півдня на північ нашої країни.

Чимало шкоди ворожій армії наробив і підрив мосту неподалік Мелітополя, що у Запорізькій області. За словами експерта, Мелітополь є вкрай важливим логістичним пунктом для постачання російської армії. І будь-яка затримка у русі до цього пункту призводить до суттєвого послаблення сил ворога. А Якимівський міст був головним каналом перекидання ворожих сил.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/jak-linija-frontu-u-zaporizkij-oblasti-zlamala-plani-vorozhoi-armii/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=jak-linija-frontu-u-zaporizkij-oblasti-zlamala-plani-vorozhoi-armii

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top