Як пенсіонери можуть отримувати українські виплати за кордоном

Українські пенсіонери, які виїхали з України за кордон під час війни, можуть продовжувати отримувати пенсію та соціальні виплати, якщо вони мають рахунок в українському банку. Про це повідомляє «Акцент» з посиланням на Пенсійний фонд України.

Для переходу з поштового переказу на банківський для отримання пенсії пенсіонерам необхідно подати такі документи:

Електронну копію паспорта громадянина України;Ідентифікаційний код (ІПН); Банківську картку та копію повних реквізитів до неї (IBAN). Для зміни реквізитів отримання необхідно: увійти в особистий кабінет на сайті Пенсійного фонду України та авторизуватися за допомогою електронного підпису, Дія.Підпис або ж Bank ID;зліва натиснути на вкладку Пенсіонерам;далі – Внесення змін до електронної пенсійної справи;обрати Заява на зміну способу виплати;заповнити всі необхідні поля форми;завантажити скановані копії необхідних документів;останній крок – сформувати заяву, підписати електронним підписом і натиснути Надіслати.

Українці, які мають статус біженця і проживають за кордоном, можуть відновити виплати, надіславши заяву до відповідних органів в Україні.

Важливо, щоб до заяви були додані такі документи:

Копії паспорта; Документи, які підтверджують надання тимчасового захисту або статусу біженця, а також документ про реєстрацію місця тимчасового проживання з перекладом на відповідну мову;Оригінал документа, який підтверджує, що особа є живою. Підписуйтесь на Акцент в

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Источник: https://akzent.zp.ua/yak-pensioneri-mozhut-otrimuvati-ukrayinski-viplati-za-kordonom/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top