Як підготуватися до народження дитини: основні лайфхаки

Дитяче ліжко

В ліжечку дитина буде проводити дуже багато часу, тому воно повинно відповідати таким критеріям:

безпека;комфорт;регульованість.

У нього не повинно бути гострих кутів, поверхня має бути гладкою, щоб не пошкодити шкіру дитини. Перевагу краще віддати натуральним матеріалам, наприклад, дубу, буку, клену. При цьому уникайте синтетичного, лакового покриття.

Ліжечко повинно бути комфортним, розміри стандартних моделей – 120 на 60 см. Відстань між прутками не повинна бути занадто великою, оптимально – 5-8 см. Добре, якщо дно ліжечка рейкове: так вентильованість буде краще.

Регулювання висоти днища стане корисним доповненням. У дитинстві немає потреби у високих бортах, але коли дитина трохи підросте, днище можна опустити.

Звичайно, потрібно помістити в ліжечко матрац, клейонку, яка не промокає, комплект постільної білизни. Все це повинно бути виконано з натуральних і гіпоалергенних матеріалів.

Коляска для дитини

Виходити на прогулянки зручніше з коляскою. Вона повинна бути безпечною, комфортною для дитини, а також батьків. Краще брати всесезонну модель: так вдасться уникнути покупки різних колясок, що заощадить і гроші, і простір в будинку.

Ванночка для купання

Гігієна важлива в будь-якому віці, але особливе значення вона грає для новонароджених. Ванночка зручна і для дитини, і для батьків. Приймати водні процедури в раковині або в стандартній ванні не рекомендується: це небезпечно і незручно. Підійде пластикова. Для більшої зручності рекомендується придбати підставку для ванночки, щоб батькам було зручніше купати малюка.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/jak-pidgotuvatisja-do-narodzhennja-ditini-osnovni-lajfhaki/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=jak-pidgotuvatisja-do-narodzhennja-ditini-osnovni-lajfhaki

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top