Як побудова нового терміналу у Запоріжжі сприяє розвитку міста (ФОТО)

Фото: прес-служби Запорізької міської ради

Продовжуються роботи з побудови нового терміналу в міжнародному аеропорті «Запоріжжя». Об’єкт планують здати в кінці поточного року.

На сьогодні завершуються штукатурні роботи приміщення терміналу. Працівники облаштовують стіни комунікаційних приміщень, внутрішню побутову та виробничу каналізацію, протипожежний водогін. Монтуються повітропроводи димо-та тепловидалення, вентиляції, устаткування мережі теплового пункту. Ведеться монтаж ліфтів. Тривають роботи на території біля термінала й т.і.

З кожним роком в міжнародному аеропорті «Запоріжжя» збільшується пасажиропотік. Минулого року, було прийнято понад 400 чоловік, очікується, що у 2019 ця цифра зросте ще більше.

Тож побудова нового терміналу відкриває нові можливості. Зокрема, про це поговорив мер Володимир Буряк з генеральним директором SkyUp Airlines Євгенієм Хайницьким під час робочого візиту на об’єкт.

Фото: прес-служби Запорізької міської ради

«Ознайомив сьогодні генерального директора компанії SkyUp Airlines з будівництвом терміналу. З тим, що місто робить і планує робити, перспективами розвитку запорізького аеропорту. Обговорювали не тільки відкриття рейсу «Запоріжжя — Барселона», а й подальшу співпрацю, перспективи відкриття додаткових рейсів. Але для цього нам потрібно добудувати і ввести в експлуатацію новий пасажирський термінал» – наголошує глава Запоріжжя.

У свою чергу гість розповів, що лишився задоволеним тим що побачив. Також додав, авіакомпанія вже давно побачила перспективу співпраці, цілком можливо будуть запускатися нові сполучення.

Источник: https://forpost.media/novosti/jak-pobudova-novogo-terminalu-u-zaporizhzhi-sprijaie-rozvitku-mista-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top