Як працівників «Запоріжсталі» захищають від коронавірусу

На комбінаті «Запоріжсталь» велику увагу приділяють здоров’ю працівників

У 2021 році оперативний штаб по боротьбі з COVID-19 комбінату «Запоріжсталь» Групи Метінвест продовжує дію комплексної програми захисту здоров’я працівників від коронавірусу. У січні на боротьбу з COVID-19 комбінат направив понад 1,3 млн гривень.

— Пандемія коронавірусу не закінчується. Зараз спостерігається зниження захворюваності, як в Україні, Запорізькій області, так і у нас на комбінаті. Це відбувається завдяки тому, що люди дотримуються обмежувальних заходів. Відповідно, до повного припинення захворюваності всі ми маємо дотримуватися тих правил, які були введені раніше, — зазначив генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Олександр Мироненко. — На комбінаті «Запоріжсталь» з 2020 року діє ряд протиепідемічних обмежень. Вони збережені в повному обсязі і в 2021 році. Крім обмежень, ми продовжуємо забезпечувати наших співробітників засобами захисту. Маски та дезінфекційні засоби комбінат закупляє в повному обсязі і передає у виробничі цехи. Якихось пом’якшень чи посилень обмежень ми не плануємо. Відповідно, будуть діяти ті заходи, які впроваджувалися у минулому році.

На сьогодні на «Запоріжсталі» продовжують діяти підвищені заходи санітарного захисту в адміністративно-побутових будівлях і цехах. Там проводиться багаторазова дезінфекція з використанням бактерицидних приладів, знезараження повітря за допомогою рециркуляторів, забезпечена наявність дезінфікуючих засобів для обробки рук.

З метою захисту працівників комбінату і підрядних організацій, які працюють на території підприємства, діє обов’язковий масковий режим. Засобами захисту співробітники «Запоріжсталі» повністю забезпечені.

Доїхати до місця роботи працівники підприємства можуть на спеціальних автобусних маршрутах, які організовано забирають їх з усіх районів міста. Весь корпоративний транспорт проходить спеціальну санобробку перед кожним виходом на маршрут. Також в автобусах діє ряд обов’язкових правил: всі пасажири і водій їдуть в масках, в салоні кількість людей не перевищує кількість сидячих місць, а на вході всі охочі можуть скористатися безкоштовним антисептиком. У випадку, якщо хтось із пасажирів забув маску, її перед поїздкою можна взяти у водія.

дезінфекція автобусів

Приїхавши на роботу, працівникам комбінату на прохідних проводять обов’язковий автоматизований температурний скринінг. Виміряти температуру співробітникам можуть і в будь-який час зміни. Для цього дирекція з охорони праці щодня організовує патрулі з температурного скринінгу. В будь-який час доби вони можуть зайти в цех і, не відриваючи людей від виробничого процесу, виміряти їм температуру.

запоріжсталь пандемії

Всі масові заходи на «Запоріжсталі» тимчасово скасували, а виробничі наради перевели в онлайн-режим. По можливості співробітників перевели на віддалену роботу.

Незалежно від режиму роботи (віддалений або звичайний) всі працівники отримують зарплати і премії на колишньому рівні. Пролонговані і заходи щодо забезпечення співробітників всім необхідним для лікування в разі захворювання COVID-19 і компенсації витрат на медичну діагностику в рамках діючих програм добровільного медичного страхування.

Значну увагу керівництво «Запоріжсталі» приділяє і профілактиці грипу. З метою зниження ризику захворювання, підприємство взяло на себе витрати з вакцинації співробітників проти грипу. На ці цілі направили понад 400 тис. гривень.

Нагадаємо, в 2020 році «Запоріжсталь» направив на захист співробітників від коронавірусу понад 26 млн гривень.

Читайте також: На запорізьких підприємствах для працівників створюють комфортні умови праці

Фото з архіву «Индустриалки»

Сообщение Як працівників «Запоріжсталі» захищають від коронавірусу появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/yak-pratsivnikiv-zaporizhstali-zahishhayut-vid-koronavirusu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top