Як працює Запорізька АЕС в умовах окупації

Запорізька АЕС та Енергодар з початку березня окуповані російськими військовими

Запорізька атомна електростанція станом на 8:00 3 травня продовжує працювати в енергосистемі України. Поточна потужність енергоблоків ЗАЕС цілком достатня для повноцінної життєдіяльності населення та роботи промислових об’єктів. Про це повідомляє НАЕК «Енергоатом».

ЗАЕС працює з дотриманням норм ядерної, радіаційної та екологічної безпеки. На території промислового майданчику та санітарно-захисної зони екологічний, протипожежний та радіаційний стан перебуває в межах норми.

Радіаційний фон на проммайданчику становить 11 мікрорентген за годину, в санітарно-захисній зоні – 8–12 мкР/год, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування ЗАЕС.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, яким є рівень радіаційного фону на території Запорізької області станом на ранок 3 травня.

Нагадаємо, Енергодар та ЗАЕС з початку березня окуповані російськими військами. Окупанти контролюють роботу найбільшої атомної електростанції Європи.

Одному з генералів командного складу збройних сил рф, який надав злочинний наказ та безпосередньо брав участь у силовому захоплені Запорізької АЕС, заочно повідомили про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 438 КК України. Генерал-майор, заступник начальника головного управління нацгвардії рф по Краснодарському краю надав підлеглим йому військовослужбовцям злочинний наказ здійснити силове захоплення інфраструктури міста та Запорізької АЕС.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Сообщение Як працює Запорізька АЕС в умовах окупації появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/yak-pratsyuye-zaporizka-aes-v-umovah-okupatsiyi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top