Як самостійно оформити статус УБД: покрокова інструкція і посилання

Міністерство оборони України підготувало детальну послідовну інструкцію та оприлюднило посилання на форми для заповнення документів.

Організація зазначила покроковий алгоритм для тих, хто бажає самостійно оформити статус учасника бойових дій. Про це повідомляє «Акцент» з посиланням на інфографіку «Міноборони».

Це можливо зробити різними методами, проте військовослужбовцям обов’язково додати дві фотокартки розміром 3 на 4 сантиметри на матовому папері під час подачі документів.

Також обов’язково надати згоду на збір та обробку персональних даних. Заяви та документи слід подавати до територіального центру комплектування за місцем реєстрації.

Після цього інформацію перевіряють у військовій частині, де пройшов військовий обов’язок, і видають довідку про фактичну участь у заходах, що необхідні для забезпечення оборони, захисту та безпеки населення в інтересах держави.

Рішення буде прийнято після засідання спеціальної комісії, а у випадку схвалення заявки військовослужбовцю буде видача статусу учасника бойових дій.

Військовослужбовець (особа, звільнена з військової служби) або його представник може підписати заяву (звернення) до Комісії, використовуючи Портал Дія, шляхом накладення віддаленого кваліфікованого електронного підпису «Дія.Підпис» («Дія ID») особи та подати їх на адресу електронної пошти: zvernmou@post.mil.gov.ua

Також можна з накладанням електронного цифрового підпису, згенерованого встановленим порядком, звернутися на адресу електронної пошти для надсилання звернень напряму: zvernmou@post.mil.gov.ua. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/yak-samostijno-oformiti-status-ubd-pokrokova-instruktsiya-i-posilannya/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top