Як швидко передати показання за газ жителям Запоріжжя: усі способи

Для користувачів газу в Запорізькій області внесено зміни до процедури передавання даних з газового лічильника. У зв’язку з тим, що компанія «Запоріжгаз» нині перебуває під державним контролем, було внесено корективи в її інтернет-сервіси.

Про це повідомляє Акцент.

На даний момент переважними є платформи, що належать Групі компаній «Нафтогаз України». Рекомендується передавати показання саме через my.gas.ua, оскільки інші платформи наразі недоступні.

Так, споживачам необхідно передавати показання через такі канали:

Особистий кабінет на сайті my.gas.ua. Чат-бот GASUA у Viber https://chats.viber.com/naftogazpostach. Чат-бот GASUA в Telegram https://t.me/GASUA_bot. SMS-повідомлення на номер 4647, вказавши особистий номер рахунку.

Дзвінки на номери контакт-центру ГК «Нафтогаз України».

066-300-2-888 (Vodafone); 098-300-2-888 (Kyivstar); 093-300-2-888 (Lifecell). Як правильно передати показання за газ без помилок?

В електронному газовому лічильнику, так само як і в механічному, відображуване значення з цифрами розділяється на дві частини, між якими знаходиться кома або червона крапка.

Для коректного зняття показань необхідно фіксувати тільки цифри, розташовані зліва від коми або червоної крапки, за виключенням початкових нулів і чисел після розділового символу. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/yak-shvidko-peredati-pokazannya-za-gaz-zhitelyam-zaporizhzhya-usi-sposobi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top