Як сьогодні виглядає центральний парк Запоріжжя, де розпочата масштабна реконструкція. ФОТО

У центральному парку культури та відпочинку «Дубовий гай» минулого року розпочалась масштабна реконструкція. Що сьогодні відбувається у «Дубовці» та що вдлась вже зробити, сьогодні, 31 січня, бачили кореспонденти Forpost.

Центральний парк культури та відпочинку «Дубовий гай» не оновлювався з радянських часів. Нарешті там розпочата масштабна реконструкція.

На сьогодні завершена реконструкція центральної алеї парку, яку вимостили плитками. Також оновлена арка та центральний вхід у парк.

На основних алеях парку покладено сучасну плитку.

Наразі виконані всі основні роботи. Через погодні умови техніка та люди зараз не працюють. Як потеплішає та розтане сніг, ще попереду – благоустрій території та висадка дерев. Також планується зробити дитячу площадку для маленьких відвідувачів парку.

На сесії Запорізької міської ради було виділено 15 млн грн на поточний ремонт центрального парку культури та відпочинку.

Нагадаємо, раніше запланований проєкт реконструкції загальною вартістю понад 380 млн грн, представлений ще у 2019 році, планується скоригувати. Відповідно до основних архітектурно-планувальних вимог проєктування реконструкцію парку буде розбито на чотири черги.

За цей час у «Дубовці» має з’явитися система каналізації та водопроводу, оновлено електроосвітлення, ігрові та танцювальні майданчики. Також буде зона «тихого відпочинку», організовано майданчики для торгівлі вуличною їжею. Планується провести озеленення парку, збудувати фонтани тощо. Запоріжці можуть спостерігати за змінами, адже під час реконструкції парк не зачиняється.

Читайте також: У центральному парку Запоріжжя триває масштабна реконструкція. ФОТО

Жодного спаму, лише найцікавіше для вас у нашому Telegram-каналі. Обіцяємо)

Юлія Христиченко, Forpost, фото автора

Источник: https://forpost.media/glavnoe/yak-sohodni-vyhliadaie-tsentralnyy-park-zaporizhzhia-de-rozpochata-masshtabna-rekonstruktsiia-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top