Як стати гравцем Parimatch: керівництво з реєстрації

У Паріматч реєстрація проста — виконати реєстраційні дії зможе навіть новачок, який не має досвіду в беттінгу. Як зареєструвати акаунт? Можна зробити це зі свого робочого столу або просто зі смартфона. Щоб почати отримувати доступ до ставок на спорт і віртуальних ігор, просто дотримуйтесь цих інструкцій. Тоді в Паріматч реєстрація не забере багато часу. Якщо використовуєте смартфон, спочатку можете завантажити зручний додаток для ставок.

Що потрібно зробити що б зареєструватися в Паріматч

Нічого незвичайного в Паріматч реєстрація не передбачає. Звичайні стандартні дії, властиві будь-якій беттінговій компанії, яка дає можливість робити спортивні прогнози.

Коли почнеться в Паріматч реєстрація, з’явиться реєстраційна форма, і вам буде запропоновано заповнити необхідні дані, такі як: 

ім’я;
дата народження;
номер телефону;
адреса електронної пошти;
країна проживання;
валюта рахунку;
секретне запитання і відповідь.

Щоб у Паріматч реєстрація пройшла легко, обов’язково слід вводити лише достовірні дані та перевірити їхню точність до завершення реєстрації. В іншому випадку можуть виникнути питання під час виведення коштів із виграшу. 

Бонус за реєстрацію Паріматч

У Парі матч реєстрація з бонусом вкрай вигідна. Бонуси або промокоди дають можливість заощадити, укладаючи парі на меншу суму, але при цьому виграю більшу. Тому досвідчені беттори кажуть, що в Парі матч реєстрація з бонусом краща.

Лідер беттінгу часто виписує заохочення клієнтам у вигляді бонусів. Їхня кількість неухильно зростає. На заохочення мають право всі зареєстровані клієнти, для яких Паріматч реєстрація залишилася позаду. Щоб скористатися будь-якою акційною пропозицією, навпроти неї потрібно поставити галочку. Для початку гри доведеться внести на рахунок мінімальний депозит і зробити ставку. 

Хто може зареєструватися Паріматч

У Паріматч Україна реєстрація доступна лише повнолітнім бетторам. Можна навіть не намагатися обдурити систему — під час процедури верифікації акаунта і завантаження документів правда все одно відкриється. А без верифікації не вдасться вивести гроші з виграшу, навіть якщо ставка зіграла. Тому в Паріматч реєстрація доступна тим, хто досяг 18 років.

Верифікація акаунта Паріматч

У Паріматч Україна реєстрація та верифікація акаунта — це дві невід’ємні частини, що передують спортивним прогнозам. Отже, ось докладні інструкції, дотримуючись яких ви зможете успішно пройти верифікацію облікового запису в Parimatch, коли була закінчена в Паріматч реєстрація: 

Відкрийте Parimatch. 
Увійдіть у свій обліковий запис, використовуючи своє ім’я користувача та пароль.
Заповніть свої особисті дані. 
Перейдіть у свій профіль і подивіться розділ Особисті дані. 
Введіть своє ім’я, дату народження, країну проживання та адресу електронної пошти.
Завантажте фотографію підтверджувальних документів. 

У Паріматч реєстрація займе небагато часу. У розділі Підтвердження облікового запису завантажте чітку фотографію вашого паспорта для підтвердження особи. Дочекайтеся схвалення. Після відправлення заявка на верифікацію буде розглянута і схвалена командою лідера беттінгу протягом 24 годин, але в деяких випадках це може зайняти кілька днів. 

У Паріматч реєстрація та верифікація зазвичай проходять швидко.

Ви можете відстежувати статус вашого облікового запису в особистому кабінеті. Щойно його буде верифіковано, відкриються всі функціональні можливості, включно з виведенням коштів. У рідкісних випадках адміністрація може запросити додаткові документи для підтвердження вашої особистості, про що ви будете проінформовані електронною поштою. Тому, після проходження в Паріматч реєстрації, потрібно частіше перевіряти поштову скриньку.

Источник: https://forpost.media/novosti/yak-staty-hravtsem-parimatch-kerivnytstvo-z-reiestratsii.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top