Як у дворах запорізьких ОСББ створють клумби з ландшафтним дизайном

Чотири роки тому з’явилося ОСББ «Яхонт-2017» по вулиці Незалежної України, 42. Найактивніші мешканці будинку вирішили не зволікати зі змінами, та одразу ж взялися за благоустрій території. Організатори проекту «Озеленення України» в Запоріжжі подарували можливість небайдужим містянам реалізувати ідеї з благоустрою прибудинкових території, і мешканці «Яхонту» цією можливістю скористалися. Ялинки, самшити, тюльпани, троянди – за проектом мають висадити близько 30 рослин. Існуючі ж кущі акуратно підстрижені, пеньки від старих дерев згодом приберуть. З іншого боку будинку висадили алею кленів.

В очікуванні змін і мешканці будинку по проспекту Соборному, 212. Тут вже чотири роки як існує ОСББ «Комфорт 212». Об’єднання – теж серед переможців конкурсу з озеленення. Почати втілювати в життя дизайн-проект завадили обставини.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/jak-u-dvorah-zaporizkih-osbb-stvorjut-klumbi-z-landshaftnim-dizajnom/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=jak-u-dvorah-zaporizkih-osbb-stvorjut-klumbi-z-landshaftnim-dizajnom

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top