Як у Запоріжжі підтримують спортсменів, які виступлять на Олімпійських іграх

Легкоатлетки Катерина Климюк та Анастасія Бризгіна готуються дебютувати на змаганнях своєї мрії. Обидві представлені у складі естафети 4 по 400 метрів, а Катерина Климюк виступить ще й у міксті, тобто, змішаній естафеті. Вона з’явиться на легкоатлетичних доріжках у Токіо першою — станеться це 31 серпня.

“Комбінат «Запоріжсталь» традиційно підтримує розвиток спорту не тільки серед працівників комбінату, а й серед молоді нашого міста Запоріжжя. Так в 2021 році комбінат «Запоріжсталь» виділив фінансування на стипендії для 9 перспективних спортсменів нашого міста. Звичайно ж ми відчуваємо величезну гордість, що вже через кілька днів на літніх Олімпійських іграх, які відбудуться в Токіо, нашу збірну представлять двоє стипендіатів комбінату «Запоріжсталь». Це легкоатлетки Катерина Климюк та Анастасія Бризгіна”, – зазначив начальник управління соціальної сфери ПАТ «Запоріжсталь» Сергій Самарський.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/jak-u-zaporizhzhi-pidtrimujut-sportsmeniv-jaki-vistupljat-na-olimpijskih-igrah/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=jak-u-zaporizhzhi-pidtrimujut-sportsmeniv-jaki-vistupljat-na-olimpijskih-igrah

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top