Як у Запоріжжі працює залізничне сполучення

Одне з ключових питань – як працює транспортне сполучення з «червоними» містами. І, як пише «Індустріалка», наразі «Укрзалізниця не «відрізала» Запоріжжя від іншої країни. Як повідомили журналістам на міському вокзалі, приміські потяги а також потяги далеких напрямків поки що працюють з нашим містом у штатному режимі. І висадку, і посадку пасажирів на станціях здійснюватимуть за розкладом.

Не запровадили обмежень і в ще 3 районах області, які також потрапили до «червоної» зони карантину. Там залізничний транспорт також працюватиме у звичному режимі. А от сполучення з Пологами поки що не відновлюють. Електрички все також не забирають зі станцій Пологівського району пасажирів.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, як живе Запоріжжя за новими карантинними нормами, і що змінилося для пересічних громадян із «почервонінням» міста.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/jak-u-zaporizhzhi-pracjuie-zaliznichne-spoluchennja/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=jak-u-zaporizhzhi-pracjuie-zaliznichne-spoluchennja

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top