Як у Запоріжжі працюватимуть банки та пошта під час новорічних світ

До новорічних свят залишилось зовсім трохи часу, ми вже писали про те як працюватимуть ресторани та кафе у новорічну ніч. Чи будуть працювати банки та в якому режимі можна буде отримати посилку поштою читайте далі.

В останній робочий день цього року, 31-го грудня, відділення банків працюватимуть в скороченому режимі. Наступний повний день буде вже 4 та 5 січня.  У середу, 6–го січня, планується працювати на годину менше ніж зазвичай, а наступні два дні – 7 та 8 січні будуть вихідними.

Відділення Нової пошти 31-го працюватимуть лише до 18-ї, за скороченим графіком. У п’ятницю заплановано вхідний, а ось з 2-5-го відділення відпрацюють у звичайному режимі. У середу, 6-го січня Нова пошта, матиме скороченний графік до 18:00. А потім 7 і 8 січня – вихідні дні.

Укрпошта також піде на вихідні 1-го та 7-го січня, а ось з 2-го по 5 працюватиме за звичайним режимом. Середа буде скороченим днем. Втім, з 8-го відділення працюватимуть за звичайним графіком, пише “БізнесUA”.

Варто зазначити, що під час новорічних та різдвяних свят, ті відділення «Укрпошти», які є найбільш завантаженими працюватимуть в звичайному режим. Більшість з них розташовані в обласних центрах і великих містах.

Сообщение Як у Запоріжжі працюватимуть банки та пошта під час новорічних світ появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/jak-u-zaporizhzhi-pracjuvatimut-banki-ta-poshta-pid-chas-novorichnih-svit.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top