Важные новости
«Запорожгаз» — плевать на всех и армейские методы.В Запорожской области выздоровевший после COVID-19 протоирей принимал поздравления с…Розыгрыш тендера от лесхоза организовала представительница семейных фирм его директораЗапорожский апелляционный суд существенно смягчил наказание за нахождение без маскиФестиваль онлайн: в Запорожье в декабре пройдет неделя документального кино…Особого ажиотажа из-за «черной пятницы» в Запорожье не было —…Близкая Минько и Федорову фирма отремонтирует проспект в Кирилловке за…Запорожцам рассказали об обновлённых ценах на новогодние ёлки и сосныЗапорізькі баскетболісти готуються до чергової сутички на майданчикуВ запертой квартире оказался маленький ребенок без взрослых: запорожские спасатели…В Запорожье управление соцзащиты заказало почти три тысячи новогодних подарков

Як у Запоріжжі працюють музеї та виставкові центри під час карантину

У Запоріжжі під час карантину продовжують працювати деякі музеї та виставкові центри. Звичайно, що тільки з дотриманням усіх карантинних умов та правил для відвідувачів.

Як пише “Индустриалка”, обласні музеї, художній та краєзнавчий, поки не працюють. Планово до кінця листопада.

Приватний музей історії зброї працює по буднях, з 9.00 до 18.00. Приватний музей ретро-техніки «Фаетон» працює по буднях, з 9.00 до 17.00.

Виставковий зал Спілки фотохудожників (фотоклуб) скасував роботу в суботу (неділя і раніше була вихідним днем). Режим роботи по буднях: з 10.00 до 18.00. Як повідомили в фотоклубі, в залі може знаходитися не більше 4-5 глядачів.

Виставковий зал Спілки художників працює в своєму звичайному режимі: по буднях з 10.00 до 16.00. (У вихідні та раніше був закритий). Зараз там працює виставка робіт учасників Всеукраїнського пленеру «Хортиця крізь віки».

У наступний четвер, 26 листопада, о 15.00 відкриється нова – «Територія натхнення» запорізьких художників.

Приватна галерея «ART L`» не працює для відвідувачів з початку жорсткого весняного карантину. І, поки не планують проводити виставки, там чекають завершення карантину.

Сообщение Як у Запоріжжі працюють музеї та виставкові центри під час карантину появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/jak-u-zaporizhzhi-pracjujut-muzei-ta-vistavkovi-centri-pid-chas-karantinu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top