Як у Запоріжжі створюють комфортні умови для тренувань юних футболістів

Сьогодні у ДСЮШ «Металург» завершують будівництво ще одного сучасного футбольного поля, яке буде розташоване на території бази школи по вул. 12 Квітня.

Також у будівлі школи розпочато ремонт спортивного залу. Передбачається реконструкція стелі, стін, підлоги. Також тут будуть встановлені спеціальні бортики, щоб можна було вдосконалювати навички відбивання м’яча. На підлогу мають укласти сучасне спортивне покриття. Зал планується поділити на дві функціональні зони, аби тут одночасно могли займатися кілька груп.

Як зазначає прес-центр Запорізької міськради, у планах капітальний ремонт фасаду школи, ремонт покрівлі, поточний ремонт огорожі ДЮСШ «Металург». Під час наради міський голова наголосив, що спочатку необхідно відремонтувати покрівлю, лише потім переходити до основних робіт у спортзалі, зокрема до укладання спортивного покриття на підлозі.

Варто зазначити, після зникнення з футбольної карти України футбольного клубу «Металург», який належав приватному власнику, у 2016 році під загрозою ліквідації опинилася і ДЮСШ «Металург». На цю ситуацію відреагувала міська влада – було створено комунальну дитячо-юнацьку школу «Металург». Юні футболісти отримали можливість і надалі займатися футболом.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/jak-u-zaporizhzhi-stvorjujut-komfortni-umovi-dlja-trenuvan-junih-futbolistiv/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=jak-u-zaporizhzhi-stvorjujut-komfortni-umovi-dlja-trenuvan-junih-futbolistiv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top