Як у Запоріжжі “тисяча за вакцинацію” перетворюється на допомогу важкохворим дітям

Гроші спрямують на підтримку важкохворих дітей Запорізької області. Інтереси тих, хто хоче скористатися привілеями є-картки, кажуть волонтери, теж взяли до уваги.

“Якщо ви користуєтеся тренажерними залами та цим усім і розраховуєтеся звичайними грошима, зв’яжіться з нами, благодійним фондом «Щаслива дитина». Можна зателефонувати нам або написати на пошту [email protected] та сказати, що у вас є така можливість. Ми вас зв’яжемо з тією людиною, яка хоче пожертвувати свою ковідну тисячу. Він розрахується зі своєї пластикової картки, а ви перерахуєте цю суму як пожертву на фонд «Щаслива дитина»”, – пояснила волонтерка благодійного фонду «Щаслива дитина» Юлія Павлова.

У фонді також наголосили, що вони мають повну звітність на сайті. Тому ви можете легко побачити всі проведені грошові операції у розділі “Звіти”.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhciv-ie-mozhlivist-dopomogti-vazhkohvorim-ditjam-skoristavshis-tisjacheju-za-vakcinaciju-jak-ce-zrobiti/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-zaporizhciv-ie-mozhlivist-dopomogti-vazhkohvorim-ditjam-skoristavshis-tisjacheju-za-vakcinaciju-jak-ce-zrobiti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top