Як у Запоріжжі в січні передати покази електролічильників: три зручних способи

Згідно з визначеними законодавством термінами передати ці покази необхідно до 03 січня включно.

У «Запоріжжяобленерго» нагадують, що саме на підставі показів приладів обліку Постачальник універсальної послуги формує рахунки для побутових споживачів. Тож просимо всіх, хто наразі має таку можливість, неодмінно передати покази своїх електролічильників одним з наступних способів:

телефоном, за допомогою голосового меню самообслуговування:

(061) 228-51-09+38 (098) 168-01-01+38 (050) 119-91-69+38 (093) 170-23-35 за допомогою чат-боту у системі обміну повідомленнями Telegram @ZPEnergoBot (https://t.me/ZPenergoBot);через сайт ПАТ «Запоріжжяобленерго» за посиланням https://www.zoe.com.ua/pokazania.php.

УВАГА! Покази необхідно передавати за номером договору, укладеним із ПАТ «Запоріжжяобленерго». Покази за оновленими номерами особових рахунків, за якими побутові споживачі наразі сплачують за електроенергію Постачальнику універсальної послуги, програмні комплекси ПАТ «Запоріжжяобленерго» НЕ ПРИЙМАЮТЬ, оскільки у базах Товариства таких номерів НЕМАЄ.

Як дізнатися номер договору із ПАТ «Запоріжжяобленерго» — він ідентичний «старому» особового рахунку, за яким побутові споживачі сплачували за електроенергію до 01.02.2023.

Підписуйтесь на Акцент в

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Источник: https://akzent.zp.ua/yak-u-zaporizhzhi-v-sichni-peredati-pokazi-elektrolichilnikiv-tri-zruchnih-sposobi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top