Як у Запорізькій області впроваджують медичну реформу

Василівський центр первинної медико-санітарної допомоги об’єднує 10 амбулаторій і 21 фельдшерсько акушерський пункт. Тут обслуговують 64 тисячі дорослих та дітей. Нині у центрі формують виїзні бригади лікарів, які пройшли необхідне навчання. Вони будуть виїжджати  у населені пункти, та консультувати людей.  Графік їхньої роботи згодом оприлюднять на сайті Центру.

Такий вид медпослуг співфінансують сільради. 194 тисячі гривень витратили на придбання ноут-буків для сімейних лікарів, 85 тисяч — на комп’ютерне забезпечення та автоматизацію їхніх робочих місць. Ще більше 4 мільйонів витратили на фінансування роботи ФАПів. Окрім цього, нещодавно центр отримав 3 автомобілі від облдержадміністрації для обслуговування пацієнтів в сільській місцевості. Оновили і сам центр, де провели ремонтні роботи.

У Василівському центрі запевняють, що задля того, щоб медичні послуги надавались на високому рівні, необхідно підтримувати належний технічний стан лікувальних установ. Цього вдасться досягти завдяки створеній мобільній групі, члени якої повинні будуть швидко реагувати на виникаючі проблеми.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/yak-u-zaporizkij-oblasti-vprovadzhuyut-medichnu-reformu/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top