Як Україна та Запорізька область зокрема готуються до вакцинації від COVID

На сьогодні опрацьовано питання дотримання холодового ланцюга, що є необхідним для зберігання та транспортування вакцин. Також активно розробляють механізм доступності вакцини для людей. Обов’язковою умовою повинен бути доступ для кожної категорії до запису на вакцинацію: дізнатися чітко дату та місце, коли вони можуть отримати щеплення. І ці ж категорії громадян повинні знати усе про черги на вакцину.

Саме тому раніше в уряді обговорювалося питання створення спеціального сайту, де можна буде записатися на вакцинацію. Також у цій сфері буде залучений додаток «Дія». А для тих, хто не може зробити запис у онлайн-режимі, розроблять механізм запису напряму через сімейного лікаря. На цьому наголосив Аолодимир Зеленський.

Окремо під час наради обговорювали і в цілому ситуацію з розповсюдженням вірусу. Прем’єр-міністр України Денис гм шаль зазначив, що на сьогодні ситуацію вдалося стабілізувати, втім рівень розповсюдження COVID’у по регіонах є дуже не рівний. І саме через це країну можуть повернути до формати адаптивного карантину з поділом на зони.

Нагадаємо, Запорізька область вже почала готуватися до вакцинації. Щеплення проти вірусу будуть робити 24 мобільні бригади у складі сімейного лікаря, двох медичних сестер та водія. Жителів області вакцинуватимуть по черзі, у кілька етапів і тільки добровільно. Першочергово прищеплять медичних працівників, які зустрічають та лікують хворих на COVID.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5

Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp

Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp

Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/jak-ukraina-ta-zaporizka-oblast-zokrema-gotujutsja-vakcinacii-vid-covid/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=jak-ukraina-ta-zaporizka-oblast-zokrema-gotujutsja-vakcinacii-vid-covid

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top