Як в окупованому стратегічному місті Запорізької області працює атомна електростанція

Всі енергоблоки Запорізької АЕС обслуговує український персонал

Енергодар продовжує жити в окупації. Російські військові контролюють місто-супутник, а також  Запорізьку атомну електростанцію. Але всі енергоблоки ЗАЕС обслуговуються українським персоналом й працюють на потреби України. Про це повідомляється в офіційному  Telegram-каналі НАЕК«Енергоатом».

Станом на 8:00 12 травня 2022 року Запорізька АЕС продовжує працювати в енергосистемі України.  Поточна потужність енергоблоків ЗАЕС цілком достатня для повноцінної життєдіяльності населення та роботи промислових об’єктів.

Запорізька АЕС дотримується норм ядерної, радіаційної та екологічної безпеки. На території промислового майданчика та санітарно-захисної зони екологічний, протипожежний та радіаційний стан – в межах норми.

Радіаційний фон на проммайданчику становить 11 мікрорентген за годину, в санітарно-захисній зоні – 8–12 мкР/год, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування ЗАЕС.

Нагадаємо, раніше «Індустріалка» повідомляла про те, що у Запоріжжі обговорювали питання евакуації дітей з тимчасово окупованих територій. 

Читайте також: У жилих кварталах селища Запорізького району розірвалося півтора десятка ракет

Сообщение Як в окупованому стратегічному місті Запорізької області працює атомна електростанція появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/yak-v-okupovanomu-strategichnomu-misti-zaporizkoyi-oblasti-pratsyuye-atomna-elektrostantsiya

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top