Як Веселівська громада Запорізької області кредитує селян та розвивається

Голова Веселівської ОТГ Запорізької області Петро Кіяшко минулоріч переконав місцевих депутатів у необхідності виділення одному з підприємців 70 тис. грн – на будівництво нової автостанції. Причому після побудови приміщення право власності на нього переходило підприємцю. 

– Для того, щоб підприємець платив податки, він сам має заробляти, – пояснює Петро Кіяшко. – Більше заробить – більше заплатить. Як змусити його заробляти більше? Тільки залучаючи до різноманітних проектів, потрібних селищу. У даному випадку Веселе за 70 тис. грн отримало нову велику автостанцію у центрі – своєрідну архітектурну візитівку. Людині важко почати, і саме для цього потрібні невеличкі фінансові вливання від влади. Потрібен поштовх, – зазначив Петро Кіяшко.

Голова Веселівської ОТГ Запорізької області Петро Кіяшко

Довідка: Веселівська громада була утворена у жовтні 2015 року. Громада має сучасний ЦНАП, проводиться ремонт гімназії (лише на утеплення витрачено понад 9 млн. грн.), пробурені дві свердловини для вирішення питання з постачанням води, ремонтуються дороги, тротуари, ведеться робота з благоустрою. За досвідом у Веселе приїжджають представники громад зі всієї України. Громада створила сільськогосподарський кооператив: в одному із сіл планується задіяти крапельне зрошення, щоб можна було вирощувати смородину, малину, полуницю, отримуючи високі врожаї.

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/glavnoe/jak-veselivska-gromada-zaporizkoi-oblasti-kredituie-seljan-ta-rozvivaietsja.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top