Як вибрати карту пам’яті до телефону?

Підтипи microSD

Але карти одного формату не однакові за розміром. Сам стандарт microSD вважається застарілим, так як об’єм не перевищує 4 ГБ, що на сьогоднішній день дуже мало для розширення.

Більш популярні типи microSDHC та microSDXC. Перший підтип зазвичай має об’єм в межах 32 ГБ, а другий може доходити до 2 ТБ. Підтип в більшості випадків вказується на поверхні карти.

Кожне наступне покоління дозволяє використовувати попереднє. Тобто телефони на microSDXC дозволяють використовувати і стандарт microSD.

Інші нюанси вибору

Користувачу важливий не тільки загальний об’єм, але і швидкість обміну даними. Він позначається літерою «С» та цифрою. Показник також розташований на карті. Наприклад, 2, 4, 8, 10. Чим вище цифра, тим швидше обмін даними. Якщо потрібен запис відео в високій якості (4K, Full HD), то швидкість обміну повинна складати не менше 10.

Для найсучасніших пристроїв важливо, щоб карта підтримувала стандарт UHC – надшвидкісний запис. Він позначається літерою U та цифрою, вписаною в неї. Такі карти можуть передавати дані з швидкістю до 30 Мб/сек.

Загальний об’єм карти пам’яті користувач вибирає в залежності від того, як планується використовувати телефон. Для зберігання власних фото та музики цілком достатньо буде 32-64 ГБ. Якщо пристрій буде використовуватися для зйомки відео, то варто пам’ятати, що ролик в Full HD тривалістю 1,5 години займає 64 ГБ. Тобто, краще купити карту на 256 ГБ і більше, щоб зберігати інші дані.

*партнерський матеріал

Источник: https://tv5.zp.ua/news/jak-vibrati-kartu-pam-jati-do-telefonu/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=jak-vibrati-kartu-pam-jati-do-telefonu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top