Як виглядають звільнені від загарбників села на Запоріжжі (ФОТО)

Як ми раніше повідомляли, села Полтавка та Малиновка (Запорізька область) повністю звільнені від загарбників. Зараз, люди повертаються до своїх домівок, а точніше того, що від них залишилось.
Марина із сином Дмитром повернулась із Запоріжжя. У вікнах її будинку побите скло, але головне, що вона дома.
А 82-річна Катерина Антонівна розчулилася до сліз, коли побачила поруч зі своїм двором українського військовослужбовця.

«Що вони накоїли! У що перетворили наше село! Ми так добре жили! Я народилася під час війни (у 1940 році) та вже думала, що і помру під час війни. Як таке могло статися, що росіяни та білоруси напали на Україну? Це нелюди!» – промовила Катерина Антонівна.

Місцева школа також зазнала ушкоджень. «Сказати, що школа у селі – цукерочка, це не сказати нічого. Це витвір мистецтва! Світлі просторі класи із сучасною технікою, яскраві плакати, сучасні парти, глобуси. Все, що потрібно для навчального процесу діточок. Коли я пройшов по класах, склалося враження, що діти лише вийшли на перерву. У класах залишився ефект присутності. Зі стелі виглядає снаряд града — дякуючи Богові він не розірвався, а тільки пробив стріху», — йдеться у повідомленні.


Війна, розв’язана підступним ворогом наробила багато лиха, забрала багато людських життів. Ми відновимо все, що зруйновано. Та не забудемо тих, хто віддав свої життя у боротьбі за свободу України.

Источник: https://subbota.ua/news/173737/yak-viglyadayut-zvilneni-vid-zagarbnikiv-sela-na-zaporizhzhi-foto

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top