Як виявилося, кандидата у президенти вже в четверте шукає військкомат, він боїться прийти

Зазначається, що Зеленський перебуває на військовому обліку військовозобов’язаних у Металургійно-Довгинцівському об’єднаному районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки у Кривому Розі з 22 грудня 2008 року і по теперішній час.

«Військове звання — солдат, військово-облікова спеціальність — діловод діловодства Придатний до військової служби», — повідомили в Міноборони.

Однак, як зазначили у відомстві, військову службу у ЗС України Зеленський не проходив.

Наголошується, що для призову під час мобілізації громадянину Зеленському надсилалися повістки: 15.04.2014, 23.06.2014, 15.08.2014, 10.05.2015 за адресою, визначеною у його облікових документах.

Однак, Зеленський до військового комісаріату за жодним з викликів не прибував.

Раніше низка ЗМІ повідомили, що у 2014 році на адресу прописки матері Зеленського надсилали повістку щодо мобілізації, та шоумен проігнорував виклик до військкомату.

Депутатка від «Народного фронту» Тетяна Чорновол заявила, що звернеться до Міноборони, аби спростувати чи підтвердити інформацію щодо ухилення кандидата в президенти Володимира Зеленського від мобілізації у 2014 році.

Своєю чергою, у штабі Зеленського відмовились коментувати це звернення.

Источник: https://forpost.media/novosti/jak-vijavilosja-kandidata-u-prezidenti-vzhe-v-chetverte-shukaie-vijskkomat-vin-boitsja-prijti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top