Як за допомогою Дії зручно подати заяву на отримання субсидії

Спрощену заяву про отримання субсидії на оплату комунальних послуг, газу та палива на можна подати порталі Дія.

Удосконалення сервісу полегшить отримання допомоги громадянам, які розраховують на державну підтримку. До оновлення процес подання заяви займав пів години, а тепер це можна зробити за 10 хвилин, оскільки більшість документів автоматично підтягуються завдяки системі обміну даними між реєстрами.

«Соціальні послуги – одні з найпопулярніших серед українців. Наприклад, у Дії користувачі отримують пенсійні сервіси, реєструють дітей через єМалятко, оформлюють допомогу для ВПО тощо. Тому наша задача – зробити сервіси максимально зручними та доступними для кожного. Окрім запуску нових послуг, ми продовжуємо вдосконалювати вже наявні. Зокрема, тепер українці втричі швидше зможуть подати заяву про отримання субсидії. Продовжуємо трансформувати соціальну сферу, щоб кожен українець почувався захищеним та вчасно отримував допомогу», — зазначив Віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації Михайло ФЕДОРОВ.

Влітку 2023 року Уряд полегшив процедуру звернення громадян за житловою субсидією . Донедавна подати спрощену заяву в електронній формі можна було через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України, мобільний застосунок Пенсійного фонду України, або в паперовій формі – звернувшись до обраного сервісного центру Фонду чи до уповноважених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради, або надіславши заяву на адресу органу Фонду поштою. Тепер спрощений механізм доступний і на порталі Дія.

Сервіс з подання спрощеної заяви про отримання субсидії удосконалено Міністерством цифрової трансформації спільно з Програмою розвитку ООН (UNDP) в Україні у межах «Проєкту підтримки Дія» за фінансування Уряду Японії, а також Міністерством соціальної політики та Пенсійним фондом України.

Підписуйтесь на Акцент в

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Источник: https://akzent.zp.ua/yak-za-dopomogoyu-diyi-zruchno-podati-zayavu-na-otrimannya-subsidiyi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top