Як захисникам України із окупованих районів Запорізької області підтвердити свій статус та право на пільги

Для підтвердження свого статусу захисники України можуть використовувати довідку (витяг) з Єдиного державного реєстру учасників АТО та ООС

Із початком відкритої збройної агресії Росії  більша частина Запорізької області опинилася в окупації.

  Значна кількість  мешканців громад  після 24 лютого 2022 покинула свої домівки. Евакуювалися зокрема учасники бойових дій в АТО/ООС, особи з інвалідністю внаслідок війни, члени їх сімей/члени сімей загиблих захисників України.

Денисов Костянтин

— Під час евакуації вони почасти знищували свої документи, що стосувалися статусу ветерана війни/члена його сім’ї, — розповідає начальник Відділу у Запорізькій області Міністерства у справах ветеранів України Костянтин Денисов. — Разом з тим, ці документи необхідні для отримання передбачених законом пільг – зокрема у житлово-комунальній, медичній та освітній сферах.

Для підтвердження свого статусу захисники України можуть використовувати довідку (витяг) з Єдиного державного реєстру учасників АТО та ООС.

Довідки з даного реєстру надаються Міністерством у справах ветеранів України (Мінветеранів). Алгоритм їх отримання

Замовити та отримати довідку можна у запорізькому Відділі Мінветеранів.

Для цього треба:

 записатись на особистий прийом за тел. +38 (063) 230-24-56;
 на прийомі написати заяву про надання довідки;
до заяви прикласти копію паспорта громадянина України (ID-картки) та ідентифікаційного коду.

Довідка надається безоплатно, у строк до 10 днів.

 довідка

Ветерани війни/члени їх сімей з окупованих територій також можуть особисто звернутися до фахівців Мінветеранів у приміщенні внформаційно-ресурсного центру Бердянського району, який працює у приміщенні обласного театру юного глядача (вул. Незалежної України 55а). Фахівці седуть прийом громадян в кожну середу місяця з 9-00 до 15-00.

Читайте також: У Запоріжжі родина з окупованого Бердянська радіє цивілізації, якої її позбавив «руський мір»

Читайте наші новини на сайті zprz. city.

Сообщение Як захисникам України із окупованих районів Запорізької області підтвердити свій статус та право на пільги появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/yak-zahisnikam-ukrayini-iz-okupovanih-rayoniv-zaporizkoyi-oblasti-pidtverditi-sviy-status-ta-pravo-na-pilgi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top