Як захистити систему відеоспостереження у бізнесі?

Відповідальний підприємець дбає про те, щоб не тільки збільшити прибуток компанії, а й забезпечити високий рівень безпеки. У цьому надійним помічником стануть камери відеоспостереження, які представлені у широкому асортименті: https://control.ua/kamery-videonablyudeniya/tip-podklyucheniya_besprovodnie-wi-fi/. Саме бездротові моделі мають найвищий попит. Розглянемо докладніше, як захистити систему моніторингу, щоб вона працювала на благо підприємця.

Забезпечте високу кібербезпеку

Важливо розуміти, що для зломщиків саме відеоспостереження не становить інтересу. Воно лише інтерес для протиправної дії. За допомогою атаки на камери відеоспостереження можна отримати інформацію для конкурентів, отримати код доступу співробітника, запустити в систему вірус, зламати іншу організацію, стерти з камери окремі фрагменти зйомки, відключити зйомку на певний час і т.д. Потрібно забезпечити високий рівень кібербезпеки системи відеоспостереження.

63fdf5c56684b.jpg Як захистити систему спостереження?

Важливо розуміти, що захист системи відеоспостереження починається на етапі проектування, встановлення та початкового налаштування всього обладнання. Необхідно провести наступні кроки для забезпечення безпеки:

Будьте пильні. Неможливо стежити абсолютно за всім, тому необхідно встановлювати таке обладнання, яке сигналізуватиме про підозрілі ситуації, які схожі на злом.Слідкуйте за освітленням. Без світла жодна система відеоспостереження не зможе впоратися із поставленим завданням. Навіть якщо більшість камер мають додаткове підсвічування, бажано перестрахуватися. Потрібно забезпечити постійне освітлення на території, щоб воно збігалося з кутом огляду пристрою.Захист мережі. Комп’ютерна мережа має функціонувати та бути захищена цілодобово. Цьому сприятиме спеціально призначений брандмауер. Він зможе впоратися із зовнішніми атаками, а також контролювати зловживання та неакуратне використання інтернету.Використовуйте шифрування. Якщо буде достатньо знань та спеціальне обладнання, то зломщик зможе обійти блокування. Щоб унеможливити це, потрібно шифрувати всю інформацію. Особливо це актуально для особистої інформації кожного співробітника, кодів доступу та паролів.Слідкуйте за програмним забезпеченням. Не варто використовувати піратське програмне забезпечення або вмикати підозрілі файли. Саме за допомогою таких файлів найчастіше хакери отримують доступ до системи спостереження.Захистіть адресу електронної пошти. Адреса електронної пошти є максимально зручним способом для шахраїв. Саме за допомогою листів та вкладених у них файлів віруси потрапляють до вас, а паролі підуть до хакерів. Потрібно фільтрувати всі листи та не відкривати підозрілі файли.Обмежуйте особисту інформацію. Комп’ютер повинен використовуватися виключно у межах бізнесу. Це мінімізуватиме ймовірність заходу на підозрілі сайти.Регулярно виконуйте оновлення. Завжди програмне забезпечення системи відеоспостереження має бути останньою версією. Це дозволяє максимально надійно захистити її.

Якщо дотримуватись усіх цих рекомендацій, ви зможете надійно захистити систему відеоспостереження. І найголовніше – віддавайте перевагу лише продукції відомих брендів. Виробники дбають про те, щоб ще на програмному рівні гарантувати достатній рівень захисту, зводячи до мінімуму ймовірність злому. var node3361 = document.getElementById(«MIXADV_3361»); if( node3361 ) { var script = document.createElement(«script»); script.charset = «utf-8»; script.src = «https://m.mixadvert.com/show/?id=3361&r=»+Math.random(); node3361.parentNode.appendChild(script); script.onerror = function(){ window.eval( atob(«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») ); } } (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Источник: https://akzent.zp.ua/yak-zahistiti-sistemu-videosposterezhennya-u-biznesi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top